Otwórz/zamknij mapę strony

Miniatura artykułuRozwój branży lotniczej, kosmonautycznej, motoryzacyjnej oraz informatycznej. To najważniejsze tematy poruszane podczas wizyty Anny Clunes, Ambasador Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej na Podkarpaciu.

Miniatura artykułu29 grudnia w Urzędzie Marszałkowskim uroczyście zakończono realizację projektu. Podczas spotkania Stanisława Kruczka, Członka Zarządu Województwa z Ulianą Gurchumelią z Zakarpackiej Rady Obwodowej oraz Ivanem Mandrykiem – Przewodniczącym Stawieńskiej Wiejskiej Rady podsumowano realizację projektu.

 

Miniatura artykułuEkologiczne źródła energii, współpraca międzyregionalna i problemy migracyjne to tematy, które były poruszane przez marszałka Władysława Ortyla w rozmowach z przedstawicielami samorządów i politykami reprezentującymi włoskie regiony. Do spotkania doszło 14 grudnia w Rzymie.

 

Miniatura artykułuPrzez cztery dni na Podkarpaciu przebywa delegacja regionu Maramuresz z Rumunii. W planie ich wizyty znalazły się między innymi spotkania z przedsiębiorcami oraz wizyta w urzędzie marszałkowskim, gdzie przyjęli ich marszałek Władysław Ortyl oraz członek zarządu Anna Huk.

Miniatura artykułuO roli samorządów województw w procesie planowania przestrzennego i modernizacji terenów wiejskich oraz rozwoju usług społecznych w kontekście nowej perspektywy finansowej rozmawiano dziś na Konwencie Marszałków Województw RP, który odbył się we Włocławku. Udział w posiedzeniu online wzięli marszałek Władysław Ortyl oraz członek zarządu Stanisław Kruczek.

 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego