layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Militariada w Nowej Dębie

nowadeba militariada CopyNOWA DĘBA: MILITARIADA. Organizatorzy serdecznie zapraszają na jubileuszową 10.edycję “MILITARIADY 2018”, która odbędzie się w dniach 15 – 17 czerwca 2018 w Nowej Dębie.

W piątkowe popołudnie 15 czerwca - rozpoczynające Militariadę, prócz części wojskowo-historycznej - odbędzie się przegląd pieśni żołnierskiej i patriotycznej Seniorów, kończący I Gminną Senioradę.

Głównym punktem będzie jednak koncert Wojskowej Orkiestry Dętej z Rzeszowa, połączony z pokazem musztry paradnej Pułku Reprezentacyjnego WP. Odbędzie się on na placu mjr. Gryczmana 15 czerwca o godz. 16:00.

W sobotę i niedzielę - 16-17 czerwca organizatorzy zapraszają na tereny parkowo - rekreacyjne Nad Zalewem.

Od godz.15:00 zaplanowano zabawy, konkursy, dioramy militarne przygotowane przez grupy rekonstrukcyjne, pokazy sprzętu wojskowego, pokazy artystyczne i koncerty, sklepiki, wesołe miasteczko i punkt cateringowy.

Finałowym wydarzeniem będzie rekonstrukcja militarna z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości, która odbędzie się w niedzielne popołudnie.

Gwiazdy sobotniego wieczoru to: Monika Lewczuk i Antek Smykiewicz. Z kolei w niedzielny wieczór na scenie pojawią się Brathanki.

https://www.facebook.com/militariada/