layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Tropem Wilka – IV edycja zawodów w narciarstwie biegowym - 27.01

cisna tropemwilkaTROPEM WILKA – NARCIARSTWO BIEGOWE. Nadleśnictwo Cisna zaprasza na IV edycję zawodów w narciarstwie biegowym „Tropem Wilka”. Biegi odbędą się w dniu 27 stycznia br., na dwóch dystansach: 3 km dla juniorów i 7 km dla dorosłych.

Nadleśnictwo Cisna we współpracy z OTK „Rzeźnik”, Towarzystwem Rozwoju Wetliny i Okolic, GCKiE w Cisnej oraz GOPR – Grupa Bieszczadzka zaprasza na IV edycję zawodów w narciarstwie biegowym „Tropem Wilka”.

Impreza odbędzie się 27 stycznia na trasie narciarskiej Nadleśnictwa Cisna w okolicy miejscowości Smerek (leśnictwo Stare Sioło, przy wiacie turystycznej „Oczko wodne”). W przypadku pogody uniemożliwiającej rozegranie zawodów na planowanej trasie. Organizator przewiduje możliwość zmiany miejsca rozegrania zawodów.

Biegi odbędą się na dwóch dystansach: ok. 3 km – bieg juniorów i ok. 7 km – bieg otwarty dla kobiet i mężczyzn (open) z wewnętrzną kategorią leśników. Trasa dla kategorii OPEN jest pętlą, natomiast w kategorii JUNIOR trasę należy pokonać w dwie strony.

Zgłoszenia zawodników można dokonywać do dnia 22 stycznia, do godziny 15:00 wypełniając formularz dostępny na stronie www.cisna.krosno.lasy.gov.pl i wysyłając go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczając osobiście do siedziby Nadleśnictwa Cisna.

Program

* 8.30 – 09.50 – biuro zawodów
* 10.00 – uroczyste powitanie uczestników i zaproszonych gości
* 10.30 – rozpoczęcie biegu w kategorii leśników i open
* 10.45 – rozpoczęcie biegu w kategorii junior
* 13.00 – ogłoszenie wyników, dekoracja zwycięzców, posiłek
* 15.00 – zakończenie zawodów

Zapisy i regulamin dostępne są na www.cisna.krosno.lasy.gov.pl. Honorowy Patronat: Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie