layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Obiekty hotelarskie

 

Zawsze kiedy tam wracam
Siedzę na ławce z księżycem
I szumią brzóz kropidła
Dalekie miasta są niczem... Jerzy Harasymowicz

W Podkarpackiem dostępna jest oferta noclegowa dostosowana do preferencji i oczekiwań każdego turysty. W komfortowych hotelach i przytulnych pensjonatach odpoczywają ceniący sobie wysoki standard goście. To także doskonałe miejsca do zorganizowania szkoleń, konferencji i seminariów. Oprócz dobrze przygotowanych sal konferencyjnych i profesjonalnej obsługi, do dyspozycji uczestników niejednokotnie są sauny, baseny czy siłownie. Na dla tych, którzy w długiej podróży chcą zatrzymać się na noc lub dwie, a może także na dłużej, czekają liczne motele i zajazdy. Zorganizowane grupy mogą skorzystać z usług domów wycieczkowych. Kempingi i pola namiotowe to propozycja dla osób aktywnie spędzających swój urlop, atrakcyjne także z uwagi na przystępne ceny i możliwość obcowania z przyrodą.

Natomiast umiejscowione przy szlakach turystycznych schroniska to wręcz idealna propozycja dla turystów preferujących piesze, długie wędrówki z plecakiem.

Najbardziej jednak popularne są podkarpackie gospodarstwa agroturystyczne, w których pobyt pozwala na skuteczny wypoczynek i szybkie zregenerowanie sił. Gospodarze to niejednokrotnie ludowi artyści, kultywujący tradycję i rzemiosło. Wraz z nimi można upiec chleb, wyczarować kwiaty z bibuły, własnoręcznie wykonać kilimy lub ulepić gliniane naczynia. Życzliwe gospodynie pomogą przygotować przetwory z owoców i warzyw, zdradzą przepisy na smaczne potrawy regionalne.

 

Lista skategoryzowanych obiektów hotelarskich w Województwie Podkarpackim
Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń