layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Rockowa Noc w Rzeszowie

rzeszow rocknocRZESZÓW. ROCKOWA NOC. Pod koniec września, jak co roku, na rzeszowskich Bulwarach usłyszymy dobrą, rockową muzykę. Ogólnopolski Festiwal Zespołów Muzycznych Rockowa Noc już na stałe wpisał się do kalendarza imprez stolicy Podkarpacia.

Rok 2018 to już trzynasta edycja festiwalu, który cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród odbiorców, jak i zespołów startujących w konkursie. Rockowa Noc to nie tylko impreza w dobrym klimacie muzycznym. To również konkurs dla młodych zespołów, które nie posiadają kontraktów z wytwórniami fonograficznymi, a dzięki tej imprezie mają szansę zaprezentować się szerokiej publiczności.

Rywalizacja w konkursie toczy się przede wszystkim o statuetkę Nalepy, jednak nagrodą jest również możliwość występu podczas kolejnej edycji Rockowej Nocy oraz określona liczba godzin w profesjonalnym studiu nagraniowym.

Nieodłącznym elementem festiwalu Rockowa Noc jest koncert gwiazdy. Dla rzeszowskiej publiczności zagrały już między innymi zespoły: Oddział Zamknięty, IRA, COMA, TSA, KSU, Acid Drinkers czy Proletaryat.

W programie tegorocznej edycji Rockowej Noc odbędzie się przegląd konkursowy zakwalifikowanych zespołów oraz koncerty laureatów poprzedniej edycji: zespołów 0% Normy oraz Skazani. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Illusion.

- godz. 16 - 18 - występy finalistów konkursu,
- godz. 18 - koncert zespołu 0% NORMY,
- godz. 19 - koncert zespołu Skazani,
- godz. 20.15 - ogłoszenie wyników konkursu,
- godz. 20.30 - koncert gwiazdy wieczoru – zespołu Illusion.