layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Przemyśl: spektakl teatralny „Najsłodszy owoc”

200915 przemysl spektakl

4 października 2020 r. godz. 19.00 – spektakl teatralny „Najsłodszy owoc”.

Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego
Bilety w cenie 80 zł (parter) i 75 zł (balkon) do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82
oraz online na

Bilety zakupione wcześniej na spektakl, który miał się odbyć 25 maja br. zachowują ważność.

Spektakl można oglądać wyłącznie z zachowaniem odpowiednich zaleceń sanitarnych, wynikających z obowiązujących przepisów ujętych w regulaminie i szczególnych zasad  obowiązujących w okresie zagrożenia COVID 19.

Goście zobowiązani są przede wszystkim do noszenia maseczek ochronnych, dezynfekcji rąk oraz zachowania odpowiedniego dystansu w stosunku do drugiej osoby.

Widowisko teatralne o namiętnościach, ukrytych marzeniach, o tym, czego pragniemy, a boimy się po to sięgnąć. Fantastyczny tekst, doskonała obsada, świetna reżyseria i realizacja gwarantują cudowną zabawę i pozostawiają odrobinę miejsca na refleksję.

A gdyby się tak zamienić: rolami, partnerami, życiem. Ten owoc w ogrodzie sąsiada słodszy! Za ścianą mają lepiej, na pewno… Jesteście Państwo przekonani? Prapremiera austriackiej sztuki „Najsłodszy owoc” Stefana Vogla, pełna zaskakujących zakrętów akcji i przezabawnych perypetii, spróbuje poddać te pomysły analizie. Czworo przyjaciół z czasów Podstawówki, „pożenionych” ze sobą, wezmą się do działania „ku uciesze” publiczności, niosąc jej rozsądne wnioski.

Dwie godziny mądrej zabawy zagwarantują Państwu znani z wielu filmów i seriali aktorzy młodego pokolenia: : Edyta Herbuś, Katarzyna Ankudowicz, Marek Kaliszuk, Paweł Okraska. Reżyseria – Dariusz Taraszkiewicz, scenografia – Tomasz Bzdęga, kostiumy – Anna Puchalska, muzyka – Jacek Zamecki, choreografia – zwyciężczyni TAŃCA Z GWIAZDAMI Janja Lesar. 

Miejsce Przemyśl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń