layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Przemyśl: koncert zespołu OREADA

200915 przemysl koncert

3 października 2020 r. godz. 19.00 – koncert zespołu OREADA

Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego

Bilety do nabycia do nabycia online na goout.net oraz bezpośrednio przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim:

– I pula (do 29.02.2020): miejsca parter: 30 zł, balkon: 25
– II pula (01.03.2020 – 20.03.2020): parter: 35 zł, balkon: 30 z

Bilety zakupione wcześniej na koncert, który miał się odbyć 20 marca br. zachowują ważność.

Koncert można oglądać wyłącznie z zachowaniem odpowiednich zaleceń sanitarnych, wynikających z obowiązujących przepisów ujętych w regulaminie i szczególnych zasad  obowiązujących w okresie zagrożenia COVID 19.
Goście zobowiązani są przede wszystkim do noszenia maseczek ochronnych, dezynfekcji rąk oraz zachowania odpowiedniego dystansu w stosunku do drugiej osoby.

FolkOffowa OREADA rusza w trasę koncertową! Na początek – Podkarpacie.

FolkOffowa OREADA rusza w trasę koncertową promującą debiutancki album zespołu. Pierwszy weekend muzycznych spotkań z muzykami tego zespołu zdominowały miasta podkarpackie – Rzeszów, Przemyśl i Krosno.

Zespół OREADA powstał w 2016 roku w Moszczenicy (woj. łódzkie) i zagrał ponad 100 koncertów – wystąpił m.in. na Festivalu v ulicích w Czechach, Slot Art Festival w Lubiążu, Soundedit Festival w Łodzi, w Studiu Koncertowym Radia Gdańsk, Radia Łódź czy Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie.
Jego autorskie kompozycje i teksty inspirowane są przyrodą, kulturą ludową   i naturą człowieka. Odnaleźć w nich można nie tylko fascynacje folklorem, ale i jazzem, funkiem, rockiem czy popem. OREADA to laureat wielu ogólnopolskich konkursów, m.in. zwycięzca Soundedit Spotlight 2019.    

Od początku swego istnienia OREADA ani na chwilę nie zwolniła tempa, dopiero pandemia wpłynęła na intensywność działań zespołu. Krótko przed odwołaniem wszystkich imprez kulturalnych w Polsce, OREADA zdążyła wydać debiutancką płytę pt. „Mówili mi ludzie” i 7 marca zagrać premierowy koncert w Debich Studio Radia Łódź, jednocześnie świętując swoje czwarte urodziny.

W okresie pandemii zespół prężnie działał w Internecie – OREADA wystąpiła podczas festiwalu online Yapa Home Office, a także w niezwykłej przestrzeni ArtKombinat Scena Monopolis. Grupa zdobyła również pierwszą nagrodę 2.Internetowego Festiwalu Piosenki Uziemionej Domówka 2020.W październiku OREADA powróci na sceny, by kontynuować przerwaną przez pandemię trasę koncertową promującą debiutancką płytę, która doczekała się już wielu pozytywnych recenzji. Na Podkarpaciu zespół zagra trzy koncerty: w Rzeszowie (Cafepub Niezła Sztuka), w Przemyślu (Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK) oraz w Krośnie (Klub K15).

Zespół tworzy szóstka przyjaciół: Kasia Biesaga – wokal, instrumenty dęte, Adam Marańda –skrzypce, mandolina, wokal, Kacper Bienia – klawisze, akordeon, wokal, Mateusz Jędraszczyk – gitara elektryczna, Maciej Kłys – gitara basowa, Kamil Kaźmierczak – perkusja

Miejsce Przemyśl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń