layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: Wyjątkowy wernisaż w Strefie Kultury w CH Plaza Rzeszów

rzeszow wystawa

40 dzieł malarskich będących przekrojem różnych tendencji i stylów malarskich będzie można zobaczyć podczas wernisażu wystawy Made in Rzeszów. Wernisaż przygotowany przez Biuro Wystaw Artystycznych w Rzeszowie odbędzie się w Strefie Kultury CH Plaza Rzeszów w piątek 31 stycznia 2020 roku o godzinie 19:00.

Strefa Kultury to projekt CH Plaza Rzeszów, który ma umożliwić klientom Centrum obcowanie ze sztuką i poznanie najlepszych prac prezentowanych m.in. przez Biuro Wystaw Artystycznych w Rzeszowie. Strefa znajduje się na pierwszym piętrze rzeszowskiej Plazy i jest dostępna dla wszystkich osób zainteresowanych sztuką.

W najbliższy piątek 31 stycznia 2020 r. w Strefie Kultury Plaza Rzeszów odbędzie się wyjątkowy wernisaż wystawy pt. „Made in Rzeszów”. Przygotowało ją Biuro Wystaw Artystycznych w Rzeszowie. – Zaproszenie do wystawy przyjęło 16 rzeszowskich artystów. Reprezentują różne środowiska m.in.: Uniwersytet Rzeszowskich, Związek Polskich Artystów Plastyków, Związek Polskich Artystów Malarzy i Grafików w Rzeszowie, Zespół Szkół Plastycznych oraz artyści stale współpracujący z BWA. Na wystawie będzie można zobaczyć 40 dzieł malarskich, będących przekrojem różnych tendencji i stylów malarskich – mówi Piotr Rędziniak, dyrektor BWA w Rzeszowie.

Jak tłumaczą organizatorzy wernisażu, jest to przykład wychodzenia sztuki wysokiej w nowe, poza muzealne i galeryjne wnętrza. – W listopadzie zainaugurowaliśmy Strefę Kultury wystawą „Jazzowe impresje”, która cieszyła się sporym zainteresowaniem, dlatego zdecydowaliśmy się kontynuować ten projekt i cieszymy się, że rzeszowskie BWA przyjęło zaproszenie do stworzenia wystawy w naszym Centrum. Tym bardziej, iż jest to kolejna wystawa, promująca prace naszych rzeszowskich artystów. Wernisażowi wystawy „Made In Rzeszów” towarzyszyć będzie recital muzyczny na żywo w wykonaniu NS Trio – zachęca Katarzyna Szewerniak, Manager ds. Marketingu CH Plaza Rzeszów.

Wernisaż wystawy „Made in Rzeszów” w Strefie Kultury CH Plaza Rzeszów odbędzie się w piątek 31 stycznia 2020 r. Prace najlepszych rzeszowskich artystów będzie można oglądać w godzinach od 19:00 do 21:00. Organizatorem wernisażu jest CH Plaza Rzeszów oraz Biuro Wystaw Artystycznych w Rzeszowie.

Miejsce  CH Plaza Rzeszów