layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Lubaczów: charytatywna wystawa motocykli

200113 lubaczow motocykle

19 stycznia w Zespole Szkół w Lubaczowie będzie można obejrzeć wystawę motocykli, która organizowana jest ku pamięci Janusza Sieradzkiego (Prezesa). Ekspozycja połączona będzie ze zbiórką środków na leczenie Martyny Dziadury.

To nie pierwsza wystawa motocykli oraz samochodów organizowana w szkole. Jednak tym razem przybierze ona nazwę Wystawa Pojazdów Zabytkowych im. Janusza Sieradzkiego. Miłośnicy dwóch kółek w ten sposób chcą uczcić pamięć Członka Zarządu Polskiego Związku Motorowego (PZM) z ramienia Jarosławskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego, wieloletniego Członka Okręgowej Komisji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, społecznika, nauczyciela, pasjonata motoryzacji, organizatora rajdów motorowych i motocyklowych.

Ponadto organizatorzy wprowadzili w wydarzenie akcent charytatywny. Chcą wesprzeć Martynę Dziadurę, u której stwierdzono toczeń układowy wraz z zespołem antyfosfolipidowym. W trakcie imprezy będą dla niej zbierać pieniądze, które potem przekazane zostaną na leczenie i rehabilitację dziewczyny.

Miejsce Lubaczów