layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Leżajsk: Zimowa Poniewierka Winter Ultra Trail w Brzózie Królewskiej

lezajsk poniewierka

Integracyjne Spotkanie Grup Biegowych będzie chyba jedynym takim wydarzeniem w którym grupy biegowe z całego kraju ( mamy takie aspiracje) staną do rywalizacji w biegach przełajowych na dystansach, Ultra,Maratonu, Półmaratonu, 10 km oraz NordicWalking 10 km. Biegi zostaną rozegrane na terenie Brzózańskego Obszaru Chronionego Krajobrazu .

Dodatkową atrakcją będą licznie zachowane pamiątki (pomniki przyrody, kapliczki, obeliski, pałacyk, stadnina koni)po panowaniu na tym terenie Rodu Potockich .

Tym razem Sztab Zimowej Poniewierki będzie w Brzózie Królewskiej na terenie Szkoły Podstawowej mieszczącej się w bezpośrednim sąsiedztwie lasów w których zostaną rozegrane zawody. Za sprawą uprzejmości dyrektora Szkoły będziemy mieli do dyspozycji salę gimnastyczną oraz schronisko młodzieżowe.

Cała Impreza będzie podzielona na rywalizację i zabawę
Każdy będzie mógł zdecydować w której będzie chciał brać udział .
Rywalizacja – to zawody, dekoracja w kategorii Open K/M i Grup Biegowych K/M, losowanie nagród , ognisko z pieczeniem kiełbaski i grzanym winem, oraz stolik kawowy z ciastem.

Zabawa – to dalszy ciąg imprezy, biesiada , o ile dopisze pogoda kulig konny z pochodniami, ognisko, degustacja potraw przyrządzonych prze Koło Gospodyń Wiejskich w Brzózie Królewskiej, oraz Szwedzki Stół ze wszystkimi smakołykami jakie uda nam się przygotować.

Do zobaczenia 18 stycznia!

Wydarzenie w mediach społecznościowych:

https://www.facebook.com/zimowaponiewierka/

Miejsce Brzóza Królewska