layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów/Jasionka G2A Arena: Targi Ślubne WEDDING DAY

rzeszow slub

Najnowsze trendy, oszczędność czasu, masa inspiracji i gorące nowinki wprost z weselnego parkietu. Wielkimi krokami zbliżają się XV Podkarpackie Targi Ślubne, podczas których ponad 100 wystawców po raz kolejny udowodni, że branża ślubna w Polsce ma się dobrze i potrafi zaskoczyć.

Podczas XV Targów Ślubnych 18-19 stycznia swoją ofertę zaprezentują m.in.: renomowane salony mody ślubnej, studia fotografii, salony jubilerskie, studia dekoracji ślubnej, restauracje, hotele i lokale organizujące przyjęcia weselne, firmy gastronomiczne i cateringowe. Najnowsze trendy zaprezentują salony fryzjerskie i kosmetyczne oraz specjaliści od wizażu i stylizacji.

W jednym miejscu i czasie przyszli nowożeńcy mogą zarezerwować salę weselną, zespół muzyczny, kamerzystę, fotografa, a nawet ślubną limuzynę. Przyszłe panny młode w szczególności będą miały w czym wybierać – darmowe porady doświadczonych stylistów, fryzjerów, wizażystów oraz skosztować słodkości przygotowane przez cukierników.

Piękne suknie i garnitury wymagają szczególnej oprawy, o którą na miejscu zadbają lokalne i ogólnopolskie salony jubilerskie, oferując szeroki wybór obrączek jak również pierścionków zaręczynowych.

Podczas tej edycji odbędzie się również GALA ŚLUBNA 2020 podczas której będzie można zobaczyć najnowsze kolekcje mody ślubnej i wieczorowej zarówno dla Pań jak i Panów. Modelki zaprezentują makijaże oraz fryzury odpowiadające współczesnym trendom.

Tradycyjnie dla zwiedzających zostanie przygotowana pula nagród, które będzie można wygrać uczestnicząc w różnego rodzaju quizach i konkursach. Do zakupionego biletu wstępu zwiedzający otrzymają kupon konkursowy, upoważniający do ubiegania się o nagrody. Konkurs polegał będzie na wskazaniu przez uczestnika wysokości kwoty pieniężnej, z dokładnością do jednego grosza, znajdującej się w przeszklonej urnie wystawionej przy stoisku należącym do sponsora nagrody głównej (ITAKA). W konkursie wyłonione zostaną osoby które wskażą na kuponie kwotę najbliższą rzeczywistej kwoty pieniężnej zdeponowanej w urnie. Ilość osób – zwycięzców konkursu będzie równa ilości przewidzianych nagród. Nagroda główna – to BON WAKACYJNY o wartości 4 000 zł.

Godziny zwiedzania targów: 10:00 – 18:00, G2A Arena

rzeszow slub1

Miejsce G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce