layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Leżajsk: Zimowa Poniewierka - Integracyjne Spotkanie Grup Biegowych w Brzózie Królewskiej

lezajsk zimowa poniewierka

18 stycznia 2020

04:00

Brzóza Królewska

Dystanse: 10 km, 21 km, 42 km, 70 km

Integracyjne Spotkanie Grup Biegowych będzie chyba jedynym takim wydarzeniem w którym grupy biegowe z całego kraju staną do rywalizacji w biegach przełajowych na dystansach, Ultra Maratonu, Półmaratonu, 10 km oraz Nordic Walking 10 km. Biegi zostaną rozegrane na terenie Brzózańskego Obszaru Chronionego Krajobrazu .

Dodatkową atrakcją będą licznie zachowane pamiątki (pomniki przyrody, kapliczki, obeliski, pałacyk, stadnina koni)po panowaniu na tym terenie Rodu Potockich .

Tym razem Sztab Zimowej Poniewierki będzie w Brzózie Królewskiej na terenie Szkoły Podstawowej mieszczącej się w bezpośrednim sąsiedztwie lasów w których zostaną rozegrane zawody. Za sprawą uprzejmości dyrektora Szkoły będziemy mieli do dyspozycji salę gimnastyczną oraz schronisko młodzieżowe.

Cała Impreza będzie podzielona na rywalizację i zabawę

Każdy będzie mógł zdecydować w której będzie chciał brać udział .

Rywalizacja – to zawody, dekoracja w kategorii Open K/M i Grup Biegowych K/M, losowanie nagród , ognisko z pieczeniem kiełbaski i grzanym winem, oraz stolik kawowy z ciastem.

Zabawa – to dalszy ciąg imprezy, biesiada , o ile dopisze pogoda kulig konny z pochodniami, ognisko, degustacja potraw przyrządzonych prze Koło Gospodyń Wiejskich w Brzózie Królewskiej, oraz Szwedzki Stół ze wszystkimi smakołykami jakie uda nam się przygotować.

Miejsce  Brzóza Królewska