layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Stalowa Wola: Koncert - Marcin Pater Trio w Labiryncie

stalowa koncert trio

17.01.2020 (piątek) godz. 20:00

Koncert promujący debiutancki album zespołu "NOTHING BUT TROUBLE"

Muzyka zespołu Marcin Pater Trio łączy szeroko pojmowaną muzykę jazzową wraz z elementami rocka. Wibrafon jako instrument wiodący nadaje oryginalności i świeżości w brzmieniu grupy. Ich muzyka to przede wszystkim autorskie utwory lidera zespołu, pełne emocji i bezgranicznej energii.
W 2019 zespół wydał swój debiutancki album ,,Nothing But Trouble”. Każda kompozycja zarejestrowana na płycie znajduje swoje odzwierciedlenie w emocjach towarzyszących chwilom oraz wspomnieniom autora, tym samym tworząc historię będącą muzyczną wędrówką przez jego doświadczenia.

Link do muzyki:
https://www.youtube.com/watch?v=g97FcOOAasU

Katowicka formacja powstała z inicjatywy Marcina Patera – lidera, wibrafonisty, kompozytora. Każdy utwór jest jego osobistą konfrontacją ze światem zarówno tym wewnętrznym jak i zewnętrznym.
Debiutancki album studyjny Nothing But Trouble został wyprodukowany oraz wydany nakładem włoskiej wytwórni Emme Record Label. Jest wynikiem wygranego konkursu międzynarodowego w ramach jednego z najstarszych polskich festiwali jazzowych ‘Jazz Juniors’, w 2018 roku, odbywającego się w Krakowie. Zespół zaprosił gościnnie do współpracy jednego z najznakomitszych gitarzystów młodego pokolenia polskiej sceny jazzowej – Jakuba Mizerackiego.
Intensywny rok koncertowy wypełniony występami w prestiżowych salach koncertowych oraz na festiwalach takich jak: Nisville Jazz Festival (Serbia), Sibiu Jazz Festival (Rumunia), Jazz nad Odrą Festival (PL), Fara Music Festival (Włochy), RCK PRO Jazz Festival (PL), Polska Jazz Budapest (Węgry), a także trasa w Chinach (m.in. na Taichung Jazz Festival, Real Live Jazz Festival, OctLoft Jazz Festival), czy występ w Sali Koncertowej NOSPR w Katowicach, otworzył drzwi na świat dojrzewającej muzyce zespołu, a to jeszcze nie koniec! Już w nowym roku trio wyruszy w trasy promując swój najnowszy album.

Skład zespołu:

Marcin Pater – wibrafon
Mateusz Szewczyk – kontrabas, gitara basowa
Adam Wajdzik – perkusja

Nagrody i wyróżnienia:
Grand Prix na Jazz Juniors Festival 2018 (Polska)
Grand Prix na Sibiu Jazz Contest 2018 (Rumunia) oraz pierwsza nagroda za najlepszy utwór ‘Take Down’
Pierwsza nagroda podczas RCK PRO Jazz Festival w Kołobrzegu 2018 (Polska)
Finaliści B-Jazz International Contest w Leuven (Belgia)

CENA BILETÓW - 30 zł

Miejsce Klub Labirynt, Stalowa Wola, Wyzwolenia 4