layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Lesko: 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

rzeszow wosp

Już w najbliższą niedzielę, 12 stycznia, w Ustrzykach Dolnych, Lesku oraz prawie w każdym innym mieście w Polsce będziemy mogli spotkać wolontariuszy z serduszkami. Tym razem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra pod hasłem „Wiatr w żagle”. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup urządzeń do ratowania życia i zdrowia dzieci oraz na ratowanie płonącej Australii.

Czerwone serduszka będą znakiem zbliżającej się niedzieli. Jak co roku, na ulicach polskich miast będzie można spotkać wolontariuszy kwestujących z puszkami na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku celem zbiórki jest zakup sprzętu dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Każda osoba, która wesprze zbiórkę otrzyma czerwone serduszko w podziękowaniu za swoją pomoc.

Także Bieszczady biorą udział w takcji. Ustrzyki Dolne i Lesko od października prężnie działają, by tegoroczne finały były pełne atrakcji.

Czekają nas koncerty oraz licytacje. W Lesku atrakcje rozpoczną się już w piątek od maratonu zumby w Bieszczadzkim Domu Kultury, następnego dnia odbędą się zawody sportowe w hali sportowej. Natomiast w niedzielę w Bieszczadzkim Domu Kultury loteria, kiermasz i licytacje wielu fantów, m.in. voucherów do salonu kosmetycznego, a także na weekend w domku wypoczynkowym. Przewidziano występy muzyczne. W sumie zagra pięć zespołów. – Moje odczucia względem przygotowań do całej imprezy są bardzo pozytywne. Wielu ludzi się angażuje, sami szukają informacji, wychodzą z inicjatywą pomocy - mówi Krystian Miśko, szef sztabu WOŚP w Lesku.

Miejsce Lesko