layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Cisna: WOŚP w HIPISÓWCE (Dołżyca)

rzeszow wosp

W tym roku Hipisówka dołącza do rodziny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy i spędzimy magiczny wieczór, a wszystko w tym szczytnym celu, który co roku przyświeca Fundacji WOŚP. Wahałem się i zastanawiałem, ale Wasz odzew sprawił, że porzuciłem wszelkie wątpliwości i całym serduchem angażuje się w organizacje tego wydarzenia. Póki co w planie mamy wystawę rzeczy ładnych, ciekawych i przydatnych, które to później będzie można wylicytować na aukcji, która jest kolejnym pewnym punktem programu. W międzyczasie będzie można oczywiście raczyć się kawą, herbatą, nalewkami i jakimś dobrym grzańcem. Specjalnie do kawy pojawią się pyszne ciasta.

Całkowity zysk z owego dnia z baru również pragnę przekazać na Orkiestrę. Całe popołudnie i wieczór uświetni swoim występem artysta dla mnie wyjątkowy - HENRY NO HURRY

Jeśli chciałabyś/chciałbyś wesprzeć ów wieczór w jakikolwiek sposób i dołożyć się do tej pięknej zbiórki to serdecznie zapraszam! Bo pierwszy finał Wiekiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Hipisówce odbędzie się już niebawem!

Miejsce Dołżyca, Hipisówka