layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Lubaczów: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

 rzeszow wosp

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już podała tegoroczny cel zbiórki. W czasie najbliższej akcji pieniądze zbierane będą dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Finał WOŚP ruszy w niedzielę 12 stycznia 2020 r. po raz dwudziesty ósmy. Tym razem środki zbierane będą na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Organizatorzy akcji skupiać się będą głównie na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak: chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.

Aby operacje były skuteczne i bezpieczne i aby jak najmniej było powikłań, a wyniki wczesne i odległe nie różniły się od najlepszych na świecie, potrzebne są najnowocześniejsze i bardzo kosztowne urządzenia medyczne. Stanowią one niezbędne wyposażenie sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej, czy zakładów diagnostyki obrazowej. – czytamy na stronie WOŚP.

Co roku do akcji WOŚP przyłączają się miejscowości z powiatu lubaczowskiego. I tym razem na ulicach będzie można spotkać wolontariuszy. Przypomnijmy, że w trakcie 27. Finału lubaczowski sztab zebrał rekordową sumę ponad 122 tysięcy złotych.

Miejsce Lubaczów