layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Lubaczów: Targi Ślubne w Rezydencji pod Orłami

lubaczow targi

Planujesz wesele? Szukasz dekoracji, pomysłów i usługodawców? Przyjdź 5 stycznia na Targi Ślubne do Rezydencji pod Orłami w Lubaczowie. Znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Okres świąt to czas rodzinnych spotkań, w trakcie których często zdarza się, że podejmujemy ważne decyzje o zaręczynach, czy też oświadczamy rodzicom o swoich życiowych zmianach. Gdy opadną już pierwsze emocje, przychodzi czas żmudnych przygotowań do tej najważniejszej uroczystości. Warto zdać się wtedy na doświadczenie podmiotów działających w branży ślubnej od lat. Dla nowożeńców i ich rodziców doskonałe rozwiązanie ma Rezydencja Pod Orłami w Lubaczowie, która organizuje Targi Ślubne.

Zapytać możemy o ich celowość, w końcu żyjemy w epoce szukania usługodawców, robienia zakupów i podpisywania umów przez Internet? Popularność Targów Ślubnych opiera się na skupieniu w jednym miejscu grona wystawców oferujących różnorodne usługi ślubno-weselne: zlecenia fotograficzne, obrączki i biżuterię, najmodniejsze zaproszenia i dekoracje, ciasta, oprawę muzyczną czy wystrój sali. Narzeczeni otrzymają przede wszystkim to, czego na pewno nie dostaną przez Internet, czyli możliwość rozmowy i bezpośredniego kontaktu z profesjonalistami specjalizującymi się w szeroko pojętej tematyce ślubnej.

https://www.facebook.com/TargiLubaczow/

Miejsce Rezydencja pod Orłami ul. Szopena 49, 37-600 Lubaczów