layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: Potańcówka Miejska dla Seniorów

rzeszow potancowka

Prezydent Miasta Rzeszowa dr h.c. Tadeusz Ferenc zaprasza na karnawałowy cykl Potańcówek Miejskich dla Seniorów, czyli osiem sobotnich zabaw tanecznych, które będą organizowane w terminie od 4 stycznia do 22 lutego 2020 roku. Imprezy odbędą się w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie, a ich organizatorem jest Rzeszowski Dom Kultury.

Tegoroczny cykl Potańcówek Miejskich dla Seniorów rozpocznie karnawałowa seria imprez tanecznych. Kontynuacja znanej i lubianej inicjatywy to znakomita okazja do dalszej zabawy przy największych przebojach muzycznych z dawnych lat.

Nadchodzące Potańcówki Miejskie dla Seniorów odbędą się kolejno: 4, 11, 18 i 25 stycznia oraz 1, 8, 15 i 22 lutego 2020 roku w auli Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. Hetmańskiej 45a w Rzeszowie. Wstęp na zabawy jest bezpłatny, a rozpoczęcie każdej z edycji zaplanowane jest na godzinę 16:00. Imprezy będą mieć charakter bezalkoholowy, a w napoje i przekąski należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.

Do udziału w zabawach zaprasza Prezydent Miasta Rzeszowa dr h.c. Tadeusz Ferenc, a ich organizatorem jest niezmiennie Rzeszowski Dom Kultury. Więcej informacji na temat imprez można uzyskać pod numerem telefonu 17 748 39 50 oraz na stronie internetowej https://rdk.rzeszow.pl.

REGULAMIN POTAŃCÓWEK MIEJSKICH DLA SENIORÓW

Miejsce Rzeszów

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń