layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Zręcin: Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy

 

Już 22 grudnia w Zręcinie przy kościele odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy w charytatywnym celu jakim jest zbiórka pieniędzy na leczenie Pani Joli i Jasia (mieszkańców Świerzowej Polskiej).

Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego można kupić przepiękne ozdoby świąteczne wykonane ręcznie przez ludzi o dobrym sercu. Jednak wspomóc można już teraz, na specjalnie utworzonym wydarzeniu co chwilę dodawane są bombki, choinki, ozdoby choinkowe oraz bony do Spa lub na sesje zdjęciową, które można wylicytować -> Jarmark Bożonarodzeniowy Charytatywny (link do wydarzenia).

Pieniądze zebrane podczas Jarmarku zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację Pani Joli oraz małego Jasia.

Pani Jola zmaga się z guzem mózgu (glejak wielopostaciowy IV stopnia), mimo operacji usunięcia guza, potrzebne są pieniążki na rehabilitację oraz kosztowne lekarstwa. Niedowład prawostronny wraz afazją to skutki uboczne leczenia, jednak rodzina nie poddaje się w walce o powrót mamy/żony do zdrowia. Została utworzona zbiórka funduszy, link: Pomóżmy Mamie pokonać guza mózgu! (KLIK)

Historia małego Jasia również nie jest kolorowa, jego mały organizm zaatakowała choroba nowotworowa - białaczka limfoblastyczna, która polega na produkcji dużej ilości nieprawidłowych limfocytów. W walce z białaczką pomaga Fundacja Iskierka, która prowadzi zbiórkę pieniędzy. Dane do przelewu: 

FUNDACJA ISKIERKA
Warszawa 02-047, Adama Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
60 1050 0099 6781 1000 1000 0866

Miejsce  Plac obok kościoła parafialnego w Zręcinie Kościelna,