layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: koncert „Rzeszowskie Kapele Serc”

191219 rzeszow kapele serc

22 grudnia 2019 r. o godzina 17 w Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się koncert „Rzeszowskie Kapele Serc”, który jest dedykowany Podkarpackiemu Hospicjum dla Dzieci. Prezydent Miasta Rzeszowa objął imprezę patronatem honorowym, a partnerami tego wydarzenia jest Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie i Rzeszowski Dom Kultury.

Akcja koncertów „Kapele serc”, została zainicjowana w 2009 roku przez Polską Sekcję CIOFF, organizację zrzeszającą zespoły ludowe w Polsce i spotkała się z dużym zainteresowaniem. Jej efektem było zorganizowanie wielu koncertów charytatywnych w całej Polsce na rzecz ludzi, organizacji i instytucji potrzebujących różnorodnej pomocy, a także organizujących i niosących pomoc.

Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Folklorystyczne Karpaty, które działa przy Zespole Pieśni i Tańca Karpaty (RDK).

W koncercie wezmą udział: Zespół Tańca Ludowego RZESZOWIANKA – z Młodzieżowego Domu Kultury, Zespół Pieśni i Tańca KARPATY – z Rzeszowskiego Domu Kultury i Zespół OPA CUPA.

Gwiazdą wieczoru będzie Zespół FUTURE FOLK.

W czasie imprezy Podkarpackie Hospicjum Dla Dzieci będzie prowadziło zbiórkę pieniędzy do puszek oraz aukcje, z której dochód zostanie przeznaczony w całości na hospicjum.

Wstęp - za okazaniem wejściówek, które można rezerwować e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Koncert dofinansowano z budżetu Gminy Miasto Rzeszów. Zapraszamy!

Miejsce Rzeszów