layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: Warsztaty świąteczne dla dzieci w CH Plaza

rzeszow dzieciakowa

Warsztaty z tworzenia ekologicznych ozdób świątecznych, ozdabiania pierniczków, zajęcia kulinarne oraz wokalne i konkurs piosenek świątecznych dla dzieci. Tak zapowiada się pogram kolejnej imprezy z cyklu „Dzieciakowo” w CH Plaza Rzeszów.

Niedzielna impreza w CH Plaza Rzeszów organizowana jest w ramach trwającego od ponad dwóch lat projektu „Dzieciakowo”. Zabawy dla dzieci organizowane są cyklicznie w każdą niedzielę handlową. Za każdym razem jest to inny ciekawy program m.in. spotkania z teatrem, muzyką i plastyką.

Na każde zajęcia zapraszani są aktorzy i muzycy, którzy poprowadzą warsztaty artystyczne dla najmłodszych. Atrakcje organizowane podczas „Dzieciakowa” w CH Plaza Rzeszów mają pokazać najmłodszym, że nauka nie musi być nudna.

Tym razem podczas świątecznego „Dzieciakowa” na najmłodszych czekać będą zajęcia warsztatowe przygotowane przez Fundację „Smakuj Życie” oraz szkołę muzyczną Casio. Od godziny 15:00 dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatach recyklingowych, podczas których naucza się tworzenie ekologicznych ozdób świątecznych.
Kolejnym punktem będą warsztaty ozdabiania pierniczków i warsztaty kulinarne pokazujące jak stworzyć wyjątkowe świąteczne kule mocy. Zapisy na warsztaty prowadzone są TUTAJ. Wystarczy w komentarzu podać imię dziecka i zajęcia, w których będzie uczestniczyć.

Dodatkowo, jak zawsze podczas „Dzieciakowa” w CH Plaza Rzeszów, dzieci będą mogły nauczyć się nowych świątecznych piosenek. Szkoła Casio zorganizuje warsztaty wokalne pt. „zapach choinki”. Część muzyczną imprezy zakończy konkurs wokalny na najlepiej wykonaną piosenek o tematyce zimowej i świątecznej.

Świąteczne „Dzieciakowo” w CH Plaza Rzeszów odbędzie się w najbliższą niedzielę 15 grudnia 2019 r. Warsztaty potrwają od godziny 15:00 do 18:00. Organizatorem imprezy jest CH Plaza Rzeszów. Partnerem wydarzenia jest Fundacja „Smakuj Życie”.

Miejsce Rzeszów