layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: „III Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy,

rzeszow budziwoj

Rzeszowski Dom Kultury przygotował coś rodzinnego oraz nastrojowego, coś co sprawi, że osoby niecierpliwie wyczekujące Świąt Bożego Narodzenia będą mogły poczuć ich niezwykłą atmosferę. Zachęcamy do udziału w „III Budziwojskim Kiermaszu Bożonarodzeniowym”, który odbędzie się 15 grudnia 2019 r. w godz. 10.00 – 16.00 przy ul. Budziwojskiej 194 w Rzeszowie. Na Kiermaszu zaprezentują się wystawcy, oferujący swoje usługi oraz wykonane przez nich towary i dekoracje. O świąteczną atmosferę zadbają Zespoły Śpiewacze działające przy Rzeszowskim Domu Kultury oraz uczestnicy zajęć muzycznych. Kiermaszowi towarzyszyć będą bezpłatne warsztaty plastyczne, podczas których dzieci wraz z rodzicami stworzą wspólnie niepowtarzalne ozdoby świąteczne. Efekty tej pracy będzie można podziwiać na przystrojonej przez Was choince. Poczuj magię świąt!

Więcej informacji o wydarzeniu można uzyskać w godz. 14:00-20:00 pod numerem telefonu 17 229 90 82. Dla zainteresowanych Wystawców: regulamin, karta zgłoszenia oraz klauzula dostępne na stronie www.rdk.rzeszow.pl. Za udział w Kiermaszu Wystawcy ponoszą opłatę w wysokości 10,00 zł od stoiska.

Do zobaczenia!

Uwaga! Liczba stoisk jest ograniczona, a zgłoszenia oraz opłaty od Wystawców przyjmowane będą do 11 grudnia 2019 r. w Rzeszowskim Domu Kultury filia Budziwój.

Miejsce Budziwój