layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: 10. urodziny Endorfie Studio. Koncerty w Lord Jack Rzeszów

 

Zespoły Skøv i The Unsleeping wystąpią 14 grudnia w pubie Lord Jack Rzeszów podczas imprezy urodzinowej rzeszowskiego studia tatuażu Endorfine. Impreza jest bezpłatna.

Endorfine Studio w tym roku obchodzi 10 lat swojego istnienia. Prowadzi je Tomasz Kotulak. Z okazji urodzin, 14 grudnia w Lord Jack Rzeszów na tzw. piętrze muzycznym odbędzie się impreza. Nie zabraknie muzyki.W tym roku będzie eksperymentalnie, kreatywnie i rockowo – zapowiada Tomasz Kotulak.

Na urodzinowej imprezie Endorfine Studio zagrają zespoły Skøv i The Unsleeping. Skøv to młody, wrocławski band w swojej muzyce miesza to, co w black metalu najlepsze z dobrym niszowym punkiem i punkiem mniej niszowym, bo kalifornijskim.

Premiera płyty Skøv, nagranej pod okiem byłego gitarzysty Acid Drinkers i Guess Why Przemysława „Perły” Wejmanna, nastąpiła 5 maja. Na koncie, oprócz płyty, zespół ma mnóstwo mega żywiołowych koncertów.

Muzyczne danie główne podczas 10. urodzin Endorfine Studio to pochodzący z Kijowa indie rockowy zespół The Unsleeping. Po debiucie EP „Deviatve” The Unsleeping otrzymał wiele pozytywnych recenzji od słuchaczy i krytyków, a album uznano za jedno z najlepszych ukraińskich wydawnictw w 2018 roku.

Przełomem w twórczości The Unsleeping było wydanie klipu „You Drive My Four Wheel Coffin” – z kilkoma miejskimi metaforami i ulepszonym brzmieniem. Klip osiągnął ponad 170 tys. wyświetleń na YouTube. Zespół w tej chwili jest na liście eliminacyjnej do udziału w Sziget Festival 2020 – jednego z największych festiwali muzycznych w Europie.

Jedną ze wspaniałych cech The Unsleeping są charyzmatyczny wokalista, jakość muzyczna i piękne klipy – podkreśla Tomasz Kotulak. Oprócz uczty muzycznej, podczas imprezy odbędą się także konkursy i inne atrakcje. – Mamy nadzieję, że przyjdzie sporo osób i zabawa będzie trwała do rana – liczy właściciel Endorfine Studio.

Źródło: https://rzeszow-news.pl

Miejsce Lord Jack Rzeszów