layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Przemyśl: Parada Mikołajowa

przemysl mikolajowa

Grudzień. Jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Za oknem pierwsze płatki śniegu, na parapecie listy do Świętego Mikołaja. W listach... Małe i wielkie prośby, marzenia, życzenia...

Podobno dzieciństwo trwa dopóty, dopóki wierzymy, że Święty Mikołaj naprawdę istnieje. I przecież każdy – bez względu na wiek chciałby jak najdłużej ufać, że ten ciepły, brodaty właściciel pięknych sań i stada reniferów, da się kiedyś przyłapać na chowaniu prezentów pod choinką...

Na szczęście w Przemyślu nie musimy robić zasadzek na Mikołaja. Święty od wielu lat z radością odwiedza naszych najmłodszych (i tych zupełnie dorosłych) mieszkańców. A my... Aby podkreślić wagę wyjątkowego gościa, na jego cześć organizujemy barwną i radosną Paradę Mikołajową. Tak będzie i tym razem... Święty Mikołaj potwierdził nam już swój przyjazd. 8 grudnia powitamy go wspólnie na Rynku Starego Miasta.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu. W najbliższą niedzielę o godzinie 16.00 będziemy świadkami wspaniałego widowiska. Organizatorzy dorocznej Parady Mikołajowej dołożyli wszelkich starań, by tegoroczna wizyta ulubionego (nie tylko dzieci) Świętego, była zapamiętana na długo.

W programie wydarzenia znajdziecie między innymi:

godz. 15.15 - scena plenerowa - Konkurs dla dzieci

godz. 16.00 - scena plenerowa – występ Zespołu „Szarotki” z 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich

godz. 16.15 – scena plenerowa – wspólnie z zespołem wokalnym ze Szkoły Podstawowej nr 15 przywitamy Świętego Mikołaja piosenką „Człap, człap, idzie już...”

około godziny 16.20 – Święty Mikołaj wjedzie na płytę przemyskiego Rynku, a potem... czekają nas same niespodzianki.

Miejsce Przemyśl