layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów/G2A Arena: Podkarpacki Kongres Gospodarczy

191022 rzeszow kongres

Podczas Kongresu omawiane będą bieżące i strategiczne tematy około-gospodarcze regionu południowo wschodniej Polski. Głównymi osiami tematycznymi będą rozwój największych miast regionu, strefy ekonomiczne oraz inteligentne specjalizacje a także rynek pracy, urbanistyka i turystyka.

Gospodarczy kontekst wydarzenia da możliwość spotkania się przedstawicielom różnych biznesowych obszarów z regionu oraz nawiązania relacji z gośćmi Kongresu z kraju.

Nie można także zapomnieć o ważnej funkcji jaką będzie próba pierwszych podsumowań strategicznych działań biznesowych podjętych w roku bieżącym oraz planów na rok przyszły.

Ważnym elementem tego wydarzenia jest wręczane Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej. Jest to nagroda wręczana laureatom konkursu, którego organizatorem jest Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego. W konkursie mogą brać udział firmy prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego przynajmniej dwa lata bez względu na ich wielkość czy formę prawną.

Dodatkowym wydarzeniem odbywającym się w ramach Podkarpackiego Kongresu Gospodarczego będą Targi Żywności Regionalnej i Rękodzieła.

Równolegle do PKG jako niezależne wydarzenia odbędzie się Future Energy Forum. Jest to kongres poświęcony strategicznym zmianom zachodzącym w polskim sektorze energii. Wydarzenie ma na celu wspieranie inicjatyw i działań wpływających na zmiany w sektorze energetycznym, gazowym i paliwowym.

AGENDA

8:00 – 9:00 Rejestracja

9:00 – 14:30 Dyskusje panelowe:

  • Rzeszowska Podmiejska Kolej Aglomeracyjna
  • Turystyka Podkarpacka - kierunki rozwoju
  • Przyszłość Specjalnych Stref Ekonomicznych
  • Rynek Pracy na Podkarpaciu
  • HUB Komunikacyjny - pomysł na gospodarczy rozwój Przemyśla

14:30 Lunch

15:00 Gala Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej połączona z bankietem

14:00 – 20:00 Targi żywności - Smaczne bo Podkarpackie

Program Certyfikujący Najlepsze Produkty Spożywcze Podkarpackiego „Smaczne bo podkarpackie” to projekt wyróżniający najsmaczniejsze artykuły spożywcze, ich producentów, a także doskonała wizytówka dla konsumentów że towary spełnią najwyższe wymagania jakościowe. Ideą programu jest promowanie lokalnych przedsiębiorstw które prezentują wysoki poziom odpowiadający oczekiwanym konsumentów. Tegoroczna edycja programu również umożliwi wielu wystawcom z całego podkarpacia zaprezentować swoje wybory podczas Podkarpackiego Kongresu Gospodarczego w dniu 28 listopada 2019 r. w G2A Arena w Jasionce.

https://smaczne.rze.pl/

Miejsce G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce