layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Sokołów Małopolski: Trzecia edycja turnieju „O Tarczę Legionów”.

sokolow turniej

W dniach 23 i 24 listopada w Sokołowie Małopolskim odbędzie się kolejne piłkarskie święto - trzecia edycja turnieju „O Tarczę Legionów”.

Tegoroczna edycja przypominać będzie o 125 rocznicy powstania w Sokołowie gniazda Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”. Standardowo na dwóch sokołowskich halach wystąpią drużyny w następujących kategoriach wiekowych: Trampkarz młodszy, Młodzik starszy, Orlik starszy, Orlik młodszy oraz Żak młodszy. Dodatkowo, pierwszy raz w historii tej imprezy zostanie rozegrany turniej dla osób dorosłych.

Kapitanami pięciu drużyn będą znani piłkarze, muzycy i aktorzy, min. byli reprezentanci kraju w piłce nożnej: Jacek Krzynówek, Maciej Żurawski i Jakub Wawrzyniak, muzyk – lider grupy Happysad – Jakub Kawalec oraz aktor i muzyk Paweł Małaszyński.

„Zaprosiliśmy znakomitych piłkarzy, muzyków i aktorów, którzy chcą wesprzeć nasz projekt akademii futbolu TG Sokół i zagrać turniej, z którego dochód chcemy przeznaczyć na dalszy rozwój naszej szkółki piłkarskiej. Chcemy w ten sposób nawiązać do idei tarcz legionowych, każdy kto wsparł finansowo sokołowskich legionistów, mógł wbić gwoździa z własnym imieniem i nazwiskiem w ową tarczę. Nasz pomysł opiera się na podobnej zasadzie, tyle że każdy, kto zechce wesprzeć nasz projekt, może zagrać w piłkę z gwiazdami, otrzymać pamiątkową koszulkę i przeżyć niezapomniane wrażenia. Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się do drużyn kierowanych przez naszych gości” - informuje Tomasz Dec, jeden z inicjatorów całego wydarzenia.

Miejsce Sokołów Małopolski