layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Dębica: Jubileusz 5-lecia działalności artystycznej Klubu Aktywnych Kobiet

debica jubileusz

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica oraz Stowarzyszenie Klub Aktywnych Kobiet serdecznie zapraszają w dniu 23 listopada o godz.18.00 do Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu na Jubileusz 5-lecia działalności artystycznej Klubu Aktywnych Kobiet.

Klub Aktywnych Kobiet powstał w październiku 2013 roku jako nieformalna grupa działająca przy Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie-Osiedlu.

Początkowo spotkania w klubie upływały na rozmowach i śpiewie, były też zajęcia z rękodzieła oraz gimnastyczne, a także pogadanki z dietetyczką i kosmetyczką. Ostatecznie zwyciężyła pasja do śpiewania. Panie rozwijają swoją pasję pod bacznym okiem choreografa Macieja Sobotowskiego z towarzyszeniem akompaniatora Ryszarda Mirowskiego. Klub Aktywnych Kobiet może pochwalić się licznymi występami na wydarzeniach organizowanych w Gminie Dębica, a także w sąsiednich gminach. Panie występowały również poza granicami naszego kraju m.in. na Festiwalu Folkloru w Balatonszarszo i XXII Gali Muzyki Ludowej „Złoty Paw” w Egerze na Węgrzech, oraz na Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym w Macedonii.

Podczas Jubileuszu gościnnie wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Karpaty”.

Miejsce Osiedle Pustków