layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Kolbuszowa: XI Kolbuszowski Festiwal Turystyczny

kolbuszowa festiwal

uż po raz jedenasty Kolbuszowski Klub Turystyczny organizuje Kolbuszowski Festiwal Turystyczny. W tym roku odbędzie się on w dniach 22-23 listopada w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej.

W jego ramach odbędzie się IX Przegląd Piosenki Turystycznej oraz część podróżnicza. Będziemy podróżować m.in. przez Afrykę i Azję, a w podróż zabiorą nas Piotr Pyrcz, Daniel Jakubowski i Kamila Kielar (zdobywczyni podróżniczego Kolosa w 2018 roku).

Przegląd Piosenki Turystycznej skierowany jest do młodych uczestników z terenu województwa podkarpackiego. Organizatorzy zapraszają do wspólnego turystycznego śpiewania zarówno przedszkolaków, jak i uczniów szkół podstawowych i szkół średnich. Zgłoszenia do Przeglądu przyjmowane są do dnia 20 listopada. Regulamin na stronie www.salamandraturystyka.blogspot.com, na stronie www.sp2.kolbuszowa.pl oraz na stronie KKT „Salamandra” na Facebooku.

Po Przeglądzie obędzie się koncert zespołu Old Marinners (muzyka szantowa).

Wstęp na cały Festiwal jest wolny. Zapraszamy.

Organizatorami Festiwalu są: Kolbuszowski Klub Turystyczny „Salamandra”, Hufiec ZHP Kolbuszowa im. Janka Bytnara, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego przy współudziale Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej, Regionalnej Fundacji Rozwoju „Serce” i Nadleśnictwa Kolbuszowa.

Miejsce Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej