layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: Ogólnopolska konferencja Indeks Kultury 2019

191113 rzeszow indeks

14 listopada 2019 r. o godzinie 10.00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się pierwsza edycja ogólnopolskiej konferencji pn. Indeks Kultury. Organizatorzy wraz z zaproszonymi gośćmi zaprezentują aktualny stan wiedzy na temat zagadnień dotyczących kultury w wymiarze lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. Konferencja adresowana jest do pracowników instytucji kultury z terenu województwa podkarpackiego (zarówno samorządowych, jak też prywatnych), do środowisk naukowych oraz organizacji pozarządowych, których przedstawiciele zostali zaproszeni do udziału w wydarzeniu w roli ekspertów.

Zainteresowani proszeni są o wcześniejszą rejestrację https://forms.gle/xKSuy18xNp16Wn9a7

Całościowe spojrzenie na problematykę kultury pozwoli uczestnikom spotkań dostrzec jej związki z innymi aktywnościami człowieka i zjawiskami pozornie odległymi: przemianami społecznymi, gospodarczymi, politycznymi, rozwojem technologii, ekologią czy religią. Indeks Kultury ma umożliwić porządkowanie i popularyzację dostępnej wiedzy na temat szeroko pojętej kultury w województwie podkarpackim poprzez opracowanie w trakcie kolejnych edycji haseł z tego zakresu.

 

Organizatorem Indeksu Kultury jest Departament Kultury i Ochrony Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.
Informacje: Katarzyna Potocka, tel. 17 743 30 19; Paweł Kraus, tel. 743 30 18
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejsce Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie