layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Jarosław: Koncert jazzowy w JOKiS

191021 jaroslaw koncert

 

Zapraszamy serdecznie miłośników jazzu i nie tylko na koncert do Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki

28 pażdziernika 2019 r. o godz. 19.00

sala widowiskowo-kinowa
Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki,
pl. Mickiewicza 6

bilety w cenie 40 zł. do nabycia w JOKiS lub przez system ekobilet

Schmidt Electric to jeden z kilku najlepszych zespołów jazzu elektrycznego w Polsce. To czworo znakomitych instrumentalistów, uznanych i wielokrotnie nagradzanych na konkursach i festiwalach, którzy mają odwagę łączyć jazz z aktualnymi trendami muzycznymi, świeżym spojrzeniem i nowymi nurtami – kreując zupełnie nową, niepowtarzalną jakość! Od momentu powstania zespołu w kwietniu 2011r. w tym roku mija 8 lat! A w tym czasie - ponad 200 koncertów w Polsce i za granicą, dziesiątki tras koncertowych, setki godzin wspólnego grania i trzy znakomite płyty. Dziś muzycznie rozumieją się bez słów i czerpią od siebie energię na każdym z koncertów przekazując ją publiczności. To zdecydowanie najbardziej energetyczny z elektrycznych składów jazzowych!
Piotr Schmidt – trąbka
Tomasz Bura (UK) – klawisze, syntezatory
Jakub Mizeracki - gitara elektryczna
Michał Kapczuk – gitara basowa, efekty
Sebastian Kuchczyński (USA) – perkusja, pady
Zespół zadebiutował płytą Silver Protect wydaną we wrześniu 2012 nakładem wydawnictwa SJRecords. Płyta ta od razu zwróciła uwagę krytyków i została doceniona przez fanów elektrycznego jazzu w Polsce.
Tear The Roof Off - drugi album zespołu ukazał się 22 maja 2015r., w krótkim czasie zdobywając wyśmienite recenzje znawców i wprawiając w osłupienie jazzfanów. Dotychczas energetyczna muzyka Schmidt Electric przybrała jeszcze bardziej elektryzujące i nowatorskie oblicze.
Live - trzeci album zespołu ukazał się 01 czerwca 2017 roku nakładem wydawnictwa SJRecords. Płyta była dodatkiem dla prenumeratorów magazynu Jazz Forum i stanowi zbiór nagrań głównie z 10 grudnia 2016 ze Śląskiego Festiwalu Jazzowego organizowanego w Katowicach. Magia muzyki granej live - na żywo i emocje towarzyszące takim koncertom zespołu Schmidt Electric zapisane na krążku to coś, na co czekało wielu fanów zespołu.

żródło: http://artepromotion.pl

Miejsce Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki, pl. Mickiewicza 6