layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Krosno: Rozrywkowa Moto Strefa dla najmłodszych w Galeri VIVO!

 

Już wkrótce w centrum VIVO! Krosno najmłodsi po raz kolejny będą mieli szansę sprawdzenia się w rolach kierowców mini aut.

W dniach 26-27 października na terenie naszego obiektu wyznaczona zostanie specjalna Moto Strefa, w której dzieci zasiądą za kierownicami małych samochodów.

Dodatkowo na dzieci czekać będą tematyczne warsztaty plastyczne, podczas których pomalują oni… zabytkowy motocykl!

W dniach 26-27 października w VIVO! Krosno najmłodsi poczują namiastkę dorosłości, wsiadając za kierownice małych samochodów. W ramach Moto Strefy przygotowany zostanie specjalny tor samochodowy, w którym dzieci będą mogły spróbować swoich sił jako kierowcy.

To nie jedyna atrakcja, jaką zorganizujemy w tym czasie dla najmłodszych. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć również udział warsztatach plastycznych, w ramach których dzieci pomalują odlewy gipsowe w kształcie samochodów. Aby zabawa na długo pozostała w pamięci najmłodszych, otrzymają oni na własność gipsowe samochodziki, które wcześniej sami ozdobią. Ponadto jedną z atrakcji będzie wspólne malowanie zabytkowego motocykla.

Wszystkie dzieci, spragnione motoryzacyjnych wrażeń, zapraszamy do VIVO! Krosno już 26 i 27 października w godzinach 13.00-18.00.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny
.

Serdecznie zapraszamy!

Miejsce VIVO! KROSNO ul. Bieszczadzka 29 38-400 Krosno