layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów/G2A Arena: Targi Łowiectwa i Leśnictwa CARPATHIA HUNTING & FORESTY

rzeszow targi lowiectwo

Święto myśliwych i leśników już po raz trzeci w Rzeszowie! 

 
Bogata oferta akcesoriów i sprzętu łowieckiego, wabienie zwierzyny, symulator strzelniczy, szeroka ekspozycja odzieży i obuwia myśliwskiego oraz outdoorowego, pokazy kulinarne, a także wiele pozytywnych emocji – tak w skrócie zapowiada się trzecia edycja Targów Łowiectwa i Leśnictwa CARPATHIA HUNTING & FORESTY, która odbędzie się w dniach 26-27 października w G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce
 
Pasja, radość z kultywowania hobby, połączona z nawiązywaniem nowych kontaktów biznesowych oraz prywatnych sprawia, że już od trzech edycji Targi Łowiectwa i Leśnictwa CARPATHIA HUNTING & FORESTRY cieszą się dużym zainteresowaniem. To dzięki bogatemu programowi i ciekawym ekspozycjom wystawienniczym do G2A Arena w przybyło ponad 6000 osób zainteresowanych łowiectwem, leśnictwem czy kynologią, a targi stały się jedną z ważniejszych imprez łowieckich w południowo-wschodniej Polsce. 
 
W tym roku organizatorzy nie zwalniają tempa. Po raz kolejny zapraszają do wspólnego pielęgnowania tradycji, poznania najnowszych trendów, wymiany poglądów, czerpania z doświadczenia kolegów i dobrego spędzenia czasu. Wydarzenie to doskonała okazja do spotkań w gronie braci łowieckiej, pasjonatów przyrody oraz osób zainteresowanych aktywnością outdoorową. Goście będą mogli skosztować różnych rodzajów dziczyzny, wziąć udział w warsztatach z elaboracji broni, czy w zawodach strzeleckich na symulatorach. 
 
Podczas dwóch poprzednich edycji na 4 800 m2 w najnowocześniejszym na Podkarpaciu obiekcie kongresowo-wystawienniczym swoją ofertę zaprezentowało ponad 120 wystawców, wśród których pojawiły się firmy będące liderami branży. Prezentowano zarówno nowości, jak i uznane przez wielu produkty. Do udziału w kolejnej edycji organizatorzy zapraszają przedsiębiorców, którzy w swojej ofercie mają szeroko rozumiany sprzęt i asortymenty myśliwskie (m.in.: broń, amunicję, optykę myśliwską, sprzęt turystyczny czy pojazdy terenowe), działają w branży leśnej, jak i w branżach pokrewnych.  
 
Zapraszamy do G2A Arena w dniach 26-27 października 2019 r! 
 
Miejsce Jasionka