layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Przemyśl: koncert zepsołu SZTYWNY PAL AZJI

przemysl pal


19 października 2019 r. godz. 19.00 – akustyczny koncert zespołu SZTYWNY PAL AZJI

Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego

Bilety w cenie 35 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz bezpośrednio przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim.

Zespół zagra akustyczny koncert w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego. Największe przeboje zespołu wykonane w akustycznych aranżacjach z pewnością przypadną wszystkim do gustu i na długo zapadną w pamięć. Podczas tego wyjątkowego koncertu usłyszymy między innymi „Spotkanie z...” i „Wieża radości, wieża samotności” oraz wiele innych przebojów, a także kilka nowszych utworów w ciekawych, niebanalnych aranżacjach wykorzystujących brzmienia akustycznych instrumentów.
Sztywny Pal Azji to legenda polskiej muzyki rockowej, która największą popularność zyskała w drugiej połowie lat 80. i pierwszej połowie lat 90. Grupa powstała na początku 1986. Pierwszy sukces odniosła na Festiwalu w Jarocinie w 1986 roku, gdzie zespół prezentował styl popowo-rockowy o punkowym zabarwieniu. Grupa zakwalifikowała się do „złotej dziesiątki”, a piosenka „Nasze reggae” stała się nieoficjalnym hymnem imprezy. Rok później premierę miała debiutancka płyta zespołu zatytułowana „Europa i Azja”. Największe przeboje pochodzące z tego albumu, „Spotkanie z...” oraz „Wieża radości, wieża samotności” bardzo szybko znalazły się na wysokich miejscach Listy Przebojów Programu Trzeciego.

Skład zespołu:

Leszek Nowak – vocal, piano
Jarosław Kisiński – gitara, chórki
Paweł Nazimek – bas
Zbyszek Ciaputa – perkusja
Wojtek Wołyniak – gitara, klawisze, samplery
Krystian „Carlos” Różycki – gitara, chórki, instr. perkusyjne

Miejsce Przemyśl