layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: Mobilna gra miejska „Leopold GO”

rzeszow go

18 października Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza do udziału w pierwszej w Rzeszowie mobilnej grze miejskiej „Leopold GO”, opartej na życiorysie Leopolda Lisa-Kuli.

Premiera gry „Leopold GO” uświetni obchody odzyskania przez Polskę niepodległości, ale także 100. rocznicę śmierci Leopolda Lisa-Kuli, związanego z Rzeszowem legionisty, “dzielnego chłopca Piłsudskiego”, którego rok jest właśnie obchodzony na Podkarpaciu. Głównym celem gry jest zaangażowanie młodzieży w wartościowe działanie edukacyjne wykorzystujące nowe technologie. Wykorzystując mechanikę znaną z gier, chcemy pokazać, że smartfon może być świetnym narzędziem do nauki przez zabawę.

Do wzięcia udziału w grze wystarczy smartfon z zainstalowaną aplikacją Action Track (dostępną za darmo w Google Play i App Store) i dostępem do mobilnego Internetu.

Na najlepszych graczy czekają nagrody!

Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Szczegóły na stronie Organizatora: http://www.wimbp.rzeszow.pl/aktualnosci/art,3957,premiera-mobilnej-gry-miejskiej-opartej-na-zyciorysie-leopolda-lisa-kuli-dn-18-10-2019-r-zaproszenie.html

Miejsce  Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie ul. Sokoła 13