layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: NOC Odkrywców - V Nocne Spotkania z Nauką

rzeszow noc odkrywcow

Ponieważ po dniu zazwyczaj przychodzi NOC, także i my realizując naszą misję edukacyjną postanowiliśmy wykorzystać ten porządek Wszechświata i przygotować nowy projekt cyklicznej imprezy popularnonaukowej zlokalizowany po Ciemnej Stronie doby...

NOC ODKRYWCÓW - V Nocne Spotkania z Nauką to kontynuacja niezwykłej edukacyjnej przygody realizowanej z powodzeniem od dekady. Z wykorzystaniem sprawdzonych modeli i metod, realizujemy nowe treści, które w otoczeniu nocy zaprezentujemy w... pełnym świetle.
W świetle laserów i błyskawic... w świetle gwiazd i Księżyca... w świetle zasady, że interaktywna nauka to przygoda, która jest tuż obok nas, na wyciągnięcie ręki.

Fantastyczne urządzenia demonstracyjne * Pokazy fizyczne i chemiczne * Prezentacje kół naukowych Politechniki Rzeszowskiej *Zwiedzanie laboratoriów * Pokazy i warsztaty Experymentarium 3Z - Zobacz! Zbuduj! Zademonstruj! * Symulacje lotów w prawdziwym symulatorze * Przejażdżka w symulatorze samochodu ciężarowego * Prezentacja łazika marsjańskiego "Legendary" * Prezentacja bolidu * Pokazy wysokich napięć * Biesiada Zakonu Rycerzy Boju Dnia Ostatniego * Pokaz naukowy "Historia światła" * Atrakcje dla najmłodszych.

Wstęp wolny.

Zapraszają - firma POLIMEDIA i Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Miejsce Rzeszów