layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Mielec: 9. Wyścig rowerowy o pietruszkę

mielec pietruszka

To już na stałe wpisane tego typu zawody w naszym regionie. Około 150 zawodników w maju przyjechało do nas z całej południowo-wschodniej Polski.

- Mamy przyjemność zaprosić was na kolejny, tym razem jesienny "Wyścig o pietruszkę". To już dziewiąta edycja i liczymy, że będzie cieszyła się równie dużym zainteresowaniem – przekazują organizatorzy.

9. Wyścig o pietruszkę odbędzie się 13 października 2019 roku. Start i meta będą zlokalizowane na parkingu przy drodze na Rzeszów. Trasa po ścieżkach leśnych Nadleśnictwa Mielec będzie liczyć 20 km (dwie pętle po 10 km).

Na wszystkich uczestników będą czekać m.in. pakiety startowe i pamiątkowe medale. Nie może również zabraknąć pamiątkowych statuetek.

- Przygotowaliśmy dla Was 150 pakietów startowych oraz elektroniczny pomiar czasu! Pamiętając ile emocji towarzyszyło na wiosnę kategoriom wiekowym, dokładamy jeszcze jedną – podkreślają organizatorzy.

Kategoria OPEN:

1-3 miejsce Kobiety
1-3 miejsce Mężczyźni

Kategorie wiekowe 1-3 miejsce kobiety i 1-3 miejsce mężczyźni:

16-22 lata
23-35 lat
36-50 lat
51+ lat

Kategorie OPEN i wiekowe nie dublują się!

Zapisy: www.studiowizualne.com

Organizatorami wyścigu są Stowarzyszenie Kolarskie "Stal Mielec" Bartek Ćwik, Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski w Mielcu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu. Patronat honorowy nad wyścigiem objęły Firma Tarapata oraz Sklep rowerowy BikeCenter.

Miejsce Mielec