layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: Street Food Festival w Rzeszowie - VIII edycja

rzeszow food

Po raz ostatni w tym roku miłośnicy ulicznego jedzenie będą mogli zasmakować kuchni z całego świata serwowanej z foodtrucków. W dniach 11 – 13 października 2019 r. na parkingu przed galerią Nowy Świat odbędzie się ósma edycja Street Food Festiwal.

„Jak zawsze gwarantujemy wyśmienite jedzenie, muzykę i atrakcje dla dzieci! Wpisujcie termin w kalendarze, zaproście rodzinę, przyjaciół i... widzimy się!!!” – zachęcają na profilu wydarzenia organizatorzy zlotu.

Tradycyjnie już, na profilu wydarzenia cyklicznie publikowane są kolejne foodtrucki, które pojawią się na zlocie. Jak do tej pory ujawniono cztery z nich:

- Manufaktura Krakowska Foodtruck, która specjalizuje się w pysznych burgerach. Usmażona w punkt wołowina, wyśmienite dodatki, np. placek ziemniaczany, świeże warzywa zamknięte w grillowanej, jasnej lub ciemnej bułce.

- Shinobi Ramen Food Truck, to coś dla miłośników orientalnych smaków. Makaron, starannie ułożone dodatki i wywar w trzech wersjach smakowych - każdy znajdzie coś dla siebie

- Zapieckowóz - Zapiekanki stworzone z myślą o zdrowej i smacznej żywności. Chrupiące pieczywo wypiekane na naturalnym zakwasie, najwyższej jakości składniki: ser mozzarella, papryczki jalapeno, czy hiszpańskie chorizo.

- Gyros King oferuje smaki prosto z Grecji. Będziecie mogli spróbować najbardziej znanych potraw kuchni greckiej tj. gyros czy souvlaki.

Miejsce Galeria Nowy Świat w Rzeszowie