layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Krosno: spotkanie podróżnicze z Natural Travellers

 

12.10.2019 (sobota) godz. 17:00

Zapraszamy na spotkanie podróżnicze z Natural Travellers czyli z Anią oraz Mikołajem, którzy opowiedzą o swojej przygodzie :)

Mikołaj- ostoja spokoju, zachowuje zimną krew i znajduje nietypowe rozwiązania w "trudnych" sytuacjach, niskoreaktywny, z zamiłowania i z wyboru zawodowo realizuje się jako alpinista przemysłowy.

Ania- zdecydowanie wysokoreaktywna, z zamiłowania i z wyboru nauczycielka języka niemieckiego i hiszpańskiego (okazjonalnie uczy też geografii). Szybko nawiązuje znajomości, nie boi się nowego otoczenia, nie widzi przeszkód aby wejść na zaplecze kuchni i pozaglądać do garnków, żeby wiedzieć, co serwują w danym miejscu, gdy menu jest napisane "robaczkami".

Połączyła nas pasja podróżowania, a teraz łączy nas wiele więcej ;)

W latach 2006-2008 odbyliśmy wspólnie backpakerską dwuletnią podróż dokoła świata autostopem. Każdą wolną chwilę spędzamy w podróży- od kilku lat w powiększonym składzie. Podróżujemy poza utartym szlakiem, często z plecakiem. Choć najbardziej lubimy mało-turystyczne miejsca i ciszę, którą słychać na łonie natury, to nie stronimy też od gwarnych miast. Podróżujemy różnymi środkami transportu, zazwyczaj "w ciemno". Przy sobie mamy sprzęt, który daje nam możliwość stworzenia namiastki warunków domowych; -zagotowanie wody na ognisku, spanie pod chmurką daje nam poczucie największej wolności, a wspólne spędzanie czasu, w innych, niż codzienne domowe warunki, najwięcej radości.
Jesteśmy jak dwa bieguny a podróże i nasze dzieci pozwalają się nam spotkać na równiku naszych upodobań. Nie jestem pewna ale chyba cierpimy na poriomanię;)

Wstęp: 5 zł
Rezerwacja miejsc: 13 43 277 11

Miejsce Klub K15 Krosno, Krakowska 15