layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: miniwarsztat Vedic Art w Niezłej Sztuce

rzeszow niezla mini

Niezła Sztuka oraz Varanova zapraszają na miniwarsztat Vedic Art, który odbędzie się 12.10.19 o godz. 17.30

Vedic Art to technika rozwoju osobistego poprzez sztukę, łącząca malarstwo z mądrością Wed, starohinduskich tekstów o powstawaniu świata.

Podczas miniwarsztatu dowiesz się między innymi skąd się wziął Vedic Art dlaczego nie trzeba umieć malować żeby namalować obraz, oraz w czym może pomóc Vedic Art. Po krótkim wprowadzeniu zobaczymy w praktyce na czym polega terapeutyczny potencjał malowania. Jak za pomocą zwykłego długopisu i kartki możesz wprowadzić się w stan relaksacyjny. Zrobimy ćwiczenie na postrzeganie, dzięki któremu łatwo uchwycisz moment, w którym stajesz się obserwatorem i zauważysz na czym polega wybiórczość percepcji. Potem uwolnimy emocje podczas rysowania kredkami akwarelowymi.

Usłyszysz też dzwonki Koshi - bambusowy instrument ręcznie wyrabiany.

Wszystkie materiały zapewnione w cenie miniwarsztatu.

Wstęp: 15 zł

Miniwarsztat potrwa około 1,5 godz.

Jest wstępem do pełnego kursu Vedic Art, który planuję zacząć jeszcze w październiku.

Rezerwacja miejsc na miniwarsztat: osobiście w Niezłej Sztuce, przez wiadomość na Facebooku albo telefonicznie: 501-427-601.

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona. Gwarancją zarezerwowania udziału w wydarzeniu jest wpłata za wstęp do 5 października.

Numer konta wysyłam w prywatnej wiadomości.
Jeśli zbierze się za mała ilość osób - miniwarsztat zostanie odwołany, a opłaty zwrócone na konto.
Zapraszamy :)

O mnie:
Nazywam się Lidia i jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych oraz instruktorką metody Vedic Art. Jestem też nauczycielką języka angielskiego, mamą wrażliwego i mądrego Adrianka. Odkąd pamiętam sztuka była zawsze obecna w moim życiu. Grałam i organizowałam imprezy w klubach jako DJka, pisałam poezje, fotografowałam, tworzyłam grafiki komputerowe, malowałam i rysowałam. Potem nastąpił 10-letni etap pracy w korporacji. W 2016 roku podjęłam decyzję, że chcę powrócić „do korzeni” i znów zacząć realizować swoje pasje. Doszłam do wniosku, że chciałabym nie tylko malować i rysować sama, ale robić to z innymi osobami, które lubią się rozwijać poprzez sztukę.
Czym się zajmuję?
Prowadzę warsztaty malarsko-rysunkowe wspomagające rozwój osobisty i zwiększające kreatywność: Vedic Art dla dorosłych oraz rysowanie mandali dla dzieci, a także warsztaty z rękodzieła. Pomagam zacząć przygodę z malarstwem, odkrywać marzenia i przypominać sobie radość tworzenia bez ocen i krytyki. Na warsztatach prowadzonych przeze mnie możesz w przyjaznej i relaksującej atmosferze poznawać siebie poprzez tworzenie sztuki oraz nauczyć się podstaw rysunku, malarstwa i rękodzieła.
Maluję obrazy, rysuję mandale, tworzę też autorską biżuterię. Kupując u mnie masz pewność, że otrzymujesz oryginalny przedmiot, owoc pasji, dostępny tylko w jednym egzemplarzu.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej - odwiedź moje strony:
Facebook: https://www.facebook.com/LidiaVaranova/
strona: www.varanova.pl
prace: https://www.gallerystore.pl/lidia-oleszczuk-4

Miejsce AFEPUB ul. Sobieskiego 18, 35-002 Rzeszów I pietro BWA