layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Ustrzyki Górne: XVI BIESZCZADZKIE CZART GRANIE

ustrzyki czart

Zajazd Pod Caryńską w Ustrzykach Górnych zaprasza w dniach 11 i 12 października 2019 r. na kolejną edycję imprezy XVI BIESZCZADZKIE CZART GRANIE.

Początek 11.10.2019 r. w piątek, godz. 12:30.

Wystąpią:

11.10.2019 / dzień pierwszy / piątek:

PIOTR „Żagiel” DOBOSIEWICZ (CK Port Przemyśl), MARIUSZ DZIOB (Kapela z Przypadku), PAWEŁ „ALDARON” CZEKALSKI, JACEK KADIS I GRUPA NA SWOIM

12.10.2019 / dzień drugi / sobota:

ROMAN „Łabi” DOBROWOLSKI, PAWEŁ TRACEWSKI, MuzyKuny (RSB), MACIEJ YOOŹWIK, Młode Wilczki i oficjalne otwarcie XIV CZART GRANIA – KAPELA Z PRZYPADKU, ŁUKASZ NOWAK (Caryna), gwiazda wieczoru – LUBELSKA FEDERACJA BARDÓW

***

XVI Jesienne Czart Granie – to impreza z cyklu spotkań organizowanych na krańcu polski niegdyś poza sezonem turystycznym dla ludzi kochających góry jak i całe otoczenie z nimi związane. CZART Granie, czyli Ciepłe, Zapieckowo, Artystyczne, Rozrywkowo Turystyczne Granie, to cykliczna, tego roku odbywająca się 11 oraz 12 października, która po raz XVI odbędzie się w Bieszczadach, a zawsze w drugi weekend października.

Organizatorzy zorganizują jak zawsze dużą watrę a dla wytrwałych będą czekały pieczone ziemniaki i przy dźwiękach gitary oraz gawędy spędzimy mile czas poznając się nawzajem.

Program tegorocznej imprezy jak co roku nie jest do końca znany, gdyż to wy jesteście organizatorami imprezy – oddajemy mikrofon turystom, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia, zarecytowania czy zaśpiewania.

Szczegóły na załączonym plakacie.

Miejsce Zajazd Pod Caryńską w Ustrzykach Górnych