layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Lesko: 5 Runda Mistrzostw Galicji 2019

lesko moto

Efektowne przejazdy samochodowe krętymi drogami, wyścig z czasem i rywalami, a przy tym solidna dawka adrenaliny i sportowych emocji na najwyższym poziomie - brzmi jak scenariusz amerykańskiego filmu akcji - tak będzie jednak nie na ekranie, ale na trasie Jankowce - Lesko już 6-go października.

U nas nie ma rzeczy niemożliwych! Dzięki współpracy Urzędu Miasta z Automobilklubem STOMIL w Dębicy Gmina Lesko pojawi się na rajdowej mapie Polski! Podczas 5 Rundy Mistrzostw Galicji 2019, a zarazem Pucharu Automobilklubu będą Państwo mogli oglądać samochodowe zmagania kierowców na krętej, lecz szybkiej trasie, która zyska dodatkowo specjalne utrudnienia.

Na starcie staną nie tylko zawodowcy, swoich sił mogą spróbować również amatorzy szybkiej jazdy we własnych samochodach. Wystarczy zgłosić swój udział na stronie www.akstomil.pl, skonsultować techniczne wymogi pojazdów z Marią Orlińską – Matelowską (tel. 605630850) odpowiedzialną za bezpieczeństwo OESu z ramienia Automobilklubu STOMIL w Dębicy, a marzenia o ściganiu mogą już wkrótce się spełnić.

W dniu imprezy z przejazdów samochodem rajdowym będą mogli także skorzystać widzowie, wszystko dla jeszcze większego jej uatrakcyjnienia. My już nie możemy się doczekać, bo nasza gmina długo czekała na efektowne imprezy sportowe. Mamy nadzieję, że i Państwo czekacie na tego typu wydarzenia, które przyniosą Wam niezapomniane przeżycia. Do zobaczenia zatem na rajdzie!

Miejsce Lesko