layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: koncert KULT w Lukrze

 

5.10.2019 (sobota) godz. 19:00

Jedna z najbardziej kultowych tras koncertowych w Polsce – Pomarańczowa Trasa zespołu Kult. 5 października zagra on w rzeszowskim klubie Lukr.

Kultowy zespół z Kazikiem Staszewskim na czele jest obecny na polskiej scenie od ponad 35 lat. Mocne teksty, energia i niepowtarzalne, charakterystyczne dla Kultu połączenie gitar, trąb i klawiszy – to wszystko sprawia, że są z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych polskich grup.

Na swoim koncie mają pokaźną dyskografię, uznanie krytyków i rzeszy fanów. Od początku istnienia w swoich utworach poruszają najistotniejsze tematy i bez pardonu obnażają prawdę, gorzko patrząc na rzeczywistość, w której przyszło nam żyć. Mimo upływu lat wciąż są aktualni. Nieustannie koncertują, a ich występy to ponad dwugodzinna dawka porządnego grania.

Pomarańczowa Trasa na stałe wpisała się w kalendarz jesiennych koncertów w Rzeszowie. Kult zagra 5 października w klubie Lukr. Początek koncertu o godz. 21:00. Bilety w cenie 89 zł (przedsprzedaż) i 95 zł (w dniu koncertu). Do kupienia na stronie lukr.club

 

Miejsce LUKR Al. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów