layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Przemyśl: Kabaret Trzecia Strona Medalu
przemysl kabaret
 
5.10.2019 (sobota) godz. 19:00
 
Kabareciarze powracają z nowym programem na rodzime tereny! W programie repertuar obśmiany i oklaskiwany w wielu miejscach w kraju! Nagradzany wieloma nagrodami podczas przeglądów i festiwali! Jak będzie tym razem? Przekonaj się na własnej skórze 5 października w Przemyskim Centrum Kultury i Nauki Zamek. 
 
"Tak wcześnie, a tak śmiesznie" - to połączenie pomieszania z poplątaniem, przy akompaniamencie akordeonu. Typowo męskie spojrzenie na damsko-męski i męsko-męski świat, ukazany w krzywym zwierciadle, okraszony ewolucją żartu. Słowem, przeplatanka kilku motywów przewodnich utrzymująca się w zabawnej, zaskakującej wręcz aurze. Ukazuje trzecią stronę medalu w pozornie zwykłych sytuacjach, z którymi widz szybko się utożsamia. Humor nie do opisania a do doświadczenia na własnej skórze. Skierowany bezpośrednio w stronę widza i nastawiony na interakcje z publicznością.
 
Kabaret Trzecia Strona Medalu został zainicjowany w 2011 w Przemyślu, a od 2013 związany jest z krakowską sceną kabaretową. To paczka facetów o satyrycznym podejściu do życia, których zainteresowanie przerodziło się w pasję. To mieszanka młodości i doświadczenia przy akompaniamencie akordeonu. Obrońcy piosenki kabaretowej. Uczestnicy ponad 60 festiwali kabaretowych, laureaci ponad 50 nagród i wyróżnień. W tym: Grand Prix 23 Mazurskiego Lata Kabaretowego "Mulatka", III Nagroda 33 Przeglądu Kabaretów PAKA oraz I Nagroda 33 Ostrołęckich Spotkań z Piosenką Kabaretową OSPA. Czterech facetów i grzejnik. Takie: kwartetowe trio w duecie akapella! Inteligentni, przystojni, zabawni - tylko tego im brakuje.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK Przemyśl, Aleje XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1