layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Dukla: punk w Browarze Dukla Koncert 33 Trzysta I San Escobar I OSC I Stacja B

dukla koncert browar

Sobota 5 października w Browarze Dukla zapowiada się niezwykle interesująco Na scenie wystąpią zespoły słynące z mocnego punkowego brzmienia.

33 Trzysta

Nazwa zespołu to nic innego jak kod pocztowy miasta, skąd pochodzą – Nowy Sącz. Powstali na przełomie lutego i marca 2014. Od tego czasu kapela przechodziła liczne przeobrażenia i zmiany personalne dzięki czemu obecna forma muzyczna jest mocno określona i skrystalizowana. Nie ma tam dżemów i eksperymentów - po prostu bezkompromisowy punk.

Inspiracje do tworzenia tekstów i muzyki znajdują w otaczającej ich rzeczywistości. W zwykłych sprawach często związanych z ich ukochanym i znienawidzonym miastem.

Ale teksty nie są proste, nie są historiami napisanymi wprost. Zespół pozostawia możliwość interpretacji i próby indywidualnych poszukiwań.

Do chwili obecnej Trójki cały czas koncertują biorąc udział w festiwalach i koncertach klubowych, większe z nich to np. Cieszanów Rock Festiwal, Pol and Rock festiwal

Nareszcie tez będzie można posłuchać pierwszej płyty która ukaże się w październiku 2019r. ale to już tekst na nową historie....

Miejsce Browar Dukla Cergowa 301, 38-450 Dukla