layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Ustrzyki Dolne: Akcja "Czyste Góry"

ustrzyki gory

Ustrzycki PTTK zaprasza wszystkich do przyłączenia się do akcji „Czyste Góry”. Od ponad kilkudziesięciu lat grupa wolontariuszy wyrusza na bieszczadzkie szlaki sprzątać po sezonie wakacyjnym. Zapraszamy do przyłączenia się do akcji.

Po raz 43. PTTK Oddział Bieszczadzki przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Ustrzykach Dolnych, Nadleśnictwem Ustrzyki Dolne, UG Czarna, Nadleśnictwem Lutowiska a także we współpracy z Gospodarstwem Agroturystycznym „U Macieja” z Teleśnicy, zapraszają do włączenia się do akcji „Czyste Góry”.

Wyjście na szlaki pod tym hasłem odbywać się będzie w terminie 4-5 października 2019 r. Organizatorzy przygotowali kilka tras: 4 października - Ustrzyki Dolne - Gromadzyń - Równia - Holica - Daszówka - Teleśnica i Teleśnica - Jawor - Teleśnica oraz 5 października - Polana - Paniszczew - Daszówka - Teleśnica i Teleśnica - Jawor – Teleśnica - obie grupy będą prowadzone przez przewodników.

Wpisowe w kwocie 10 zł, obejmuje transport, obsługę przewodnicką, ubezpieczenie, pamiątkowy znaczek oraz poczęstunek na zakończenie rajdu.
Zapisy i dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 606 239 427.

Od początku do akcji przyłączają się uczniowie bieszczadzkich szkół, przewodnicy, pracownicy Bieszczadzkiego Parku Narodowego oraz nadleśnictw.

Miejsce Ustrzyki Dolne