layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: Justyna Steczkowska - Maria Magdalena "ALL IS ONE TOUR"
 
Justyna Steczkowska 2 października wystąpi w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie w ramach trasy koncertowej promującej jej najnowszą płytę “Maria Magdalena”. Mamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń na koncert. 
 
“Maria Magdalena”, to najnowsza płyta Justyny Steczkowskiej, której producentem jest Daniel Heath, pracujący w Los Angeles i odpowiedzialny za największe sukcesy Lany Del Ray. Premiera krążka odbyła się 22 lutego br.
 
Na płycie “Maria Magdalena” jest 12 kompozycji Justyny Steczkowskiej i Jakuba Rene Kosika, które są rzadko spotykanym połączeniem muzyki klubowej z wielką orkiestrą smyczkową. To przepiękna, pełna magii muzyczna podróż.
 
„Maria Magdalena” to opowieść o wędrówce duszy, zaklęta w smyczkowych brzmieniach, do której zaprosiłam Polską Orkiestrę Muzyki Filmowej. Tworzenie dźwięków dla tak dużej orkiestry na moich własnych skrzypcach sprawiło mi ogrom radości i przypomniało o muzycznych korzeniach – mówi Justyna Steczkowska.
 
Cieszę się, że udało mi się spotkać na swojej muzycznej drodze z Danielem Heathem. Podziwiałam od dawna jego muzyczny talent i niecodzienną wrażliwość, więc kiedy zadzwonił i powiedział, że płyta “Maria Magdalena” go zaczarowała i ma w sobie ogromny potencjał oraz zaprosił mnie do swojego studia w Los Angeles, byłam szczęśliwa i dumna. To dla mnie duże wyzwanie i nowy krok na mojej muzycznej drodze – twierdzi artystka.
 
Rzeszowska publiczność na żywo z muzyką z najnowszej płyty Justyny Steczkowskiej będzie miała okazję spotkać się w środę (2 października) w Filharmonii Podkarpackiej. 
 
To właśnie tam o godz. 20:00 odbędzie się jeden z 10 koncertów na trasie koncertowej promującej płytę “Maria Magdalena”. Na scenie Steczkowskiej będzie towarzyszyć Polska Orkiestra Muzyki Filmowej oraz DJ Jakub “Rene” Kosik .
 
Bilety w cenie 99 zł, 129 zł, 159 zł można kupić na stronie www.royalconcert.pl.
 
Mieliśmy dla Was także pięć podwójnych zaproszeń na koncert. Aby je zdobyć, wystarczyło odpowiedzieć na nasze pytanie: na jakiej płycie Justyna Steczkowska śpiewała piosenki w języku hebrajskim i aramejskim? 
 
Na prawidłowe odpowiedzi czekaliśmy do niedzieli (29 września), do godz. 18:00 pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Miejsce Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie Rzeszów, ul. Chopina 30

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń