layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Krosno: Urodzinowy bieg na orientację „Biegam z Vivo!”

krosno bieg

Z okazji 2 urodzin VIVO! Krosno przygotowaliśmy dla Was Urodzinowy Bieg na Orientację „Biegam z VIVO!”. ?

Bieg wystartuje 29 września o godz. 13:00 z parkingu przed naszym Centrum Handlowym. Uczestnicy będą mieli za zadanie pokonać blisko siedmiokilometrową trasę, a w międzyczasie prawidłowo rozwiązać przygotowane dla nich ciekawe zadania i łamigłówki. ?

Uczestnicy biegu startować będą w zespołach 2 osobowych (za wyjątkiem kategorii rodzinnej). Zadaniem zespołów będzie pokonanie trasy zlokalizowanej na terenie Krosna oraz wykonanie zdań sprawnościowych i umysłowych umieszczonych w punktach kontrolnych. Na pokonanie trasy zawodnicy będą mieli maksymalnie 2,5 godziny. Przed startem zawodnicy zostaną wprowadzeni w fabułę zabawy oraz otrzymają niezbędny pakiet startowy. ??‍♀️

Klasyfikacja sportowców będzie odbywała się w czterech kategoriach: kobiety, mężczyźni, mix oraz rodzinnej. W kategorii Rodzinnej w skład drużyny powinna wchodzić przynajmniej 1 osoba dorosła oraz maksymalnie 3 dzieci poniżej 16 roku życia.

W każdej klasyfikacji zwycięży ten zespół, który rozwiąże najwięcej zadań oraz wróci w najkrótszym czasie na metę usytuowaną na parkingu Centrum Handlowego.

Wszyscy uczestnicy biegu otrzymają pamiątkowy numer startowy oraz medale, a zwycięskie pary w każdej kategorii vouchery o wartości 1 000 zł do wykorzystania w biurze podróży Rainbow Tours oraz miesięczne karnety do klubu Xtreme Fitness Gyms w Krośnie. ?

– Wrzesień pełen atrakcji w VIVO! Krosno cały czas trwa. Tym razem chcemy zaprosić Państwa do sportowego szaleństwa, które opanuje nasze centrum handlowe w ostatnią niedzielę miesiąca. Udział w biegu na orientację to propozycja aktywnego spędzenia czasu całą rodziną i sprawdzenie się w nieoczywistych konkurencjach – mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Ważne! ?
Do uczestnictwa w biegu wymagana jest wcześniejsza rejestracja.
Zapisy online ruszają w poniedziałek 16 września o godzinie 19.00. pod adresem: www.e-gepard.eu/pl/show-contest/840.

Rejestracji będzie można dokonać także w dniu biegu tj. 29 września w godz. 11:00-12:45 w Biurze Zawodów zlokalizowanym w VIVO! Krosno. Udział w wyścigu „Biegam z VIVO!” jest bezpłatny, a limit miejsc ograniczony do 150 zespołów. Każda drużyna (za wyjątkiem kategorii rodzinnej) musi się składać z minimum dwóch zawodników.
Partnerami biegu są: biuro podróży Rainbow oraz klub Xtreme Fitness Gyms.

Serdecznie zapraszamy! ?

Miejsce VIVO KrosnoKrosno, Bieszczadzka 29