layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: Patrz!Szeroko - Rzeszowski Weekend Fotografii

rzeszow fotografia

RZESZOWSKI WEEKEND FOTOGRAFII to nowe wydarzenie na kulturalnej mapie Rzeszowa, obejmujące szerokie spektrum tematów na pograniczu fotografii i pokrewnych sztuk wizualnych. Pięciodniowa formuła inauguracyjnej edycji projektu przewiduje m.in. wystawy fotografii oraz spotkania autorskie, warsztaty fotograficzne i przegląd portfolio prowadzone przez zaproszonych Gości, jak również otwartą strefę warsztatową i ekspozycyjną dla Partnerów - dostawców sprzętu i technologii będących nieodłącznym elementem warsztatu współczesnego fotografa. Wszystko to w dniach 25-29 września b.r., w przestrzeni Biuro Wystaw Artystycznych w Rzeszowie, Muzeum Etnograficzne W Rzeszowie oraz Galeria Nierzeczywista RSF - wszystko w ścisłym centrum miasta.

Szczegółowy program, sylwetki zaproszonych Gości oraz harmonogram wydarzeń towarzyszących dostępny będzie już niebawem na stronie projektu: www.patrzszeroko.pl oraz profilu wydarzenia w serwisie Facebook.

Udział w wernisażach wystaw oraz spotkaniach z zaproszonymi Gośćmi jest bezpłatny. Dla uczestników warsztatów / przeglądu portfolio / wybranych wydarzeń dodatkowych obowiązuje konieczność wcześniejszej rejestracji online oraz wniesienia opłaty będącej potwierdzeniem rezerwacji miejsca. Zgłoszenia za pośrednictwem strony www.akademia.dwaplany.com przyjmowane będą od dnia 26 sierpnia b.r, do wyczerpania limitu wolnych miejsc.

Partnerem strategicznym Rzeszowskiego Weekendu Fotografii jest Laboratorium obrazu Artibo Polska.

Organizator: Rzeszowska Akademia Fotografii, Galeria DWA PLANY
Partnerzy: RSF Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne, Biuro Wystaw Artystycznych w Rzeszowie, Muzeum Etnograficzne W Rzeszowie, Estrada Rzeszowska.

Wydarzenie w mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/events/2305468452894260

 

Miejsce Biuro Wystaw Artystycznych w Rzeszowie Rzeszów, Jana III Sobieskiego 18