layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Ustrzyki Dolne: Sierpień w Ustrzykach Dolnych

ustrzyki sierpienCoroczny koncert KSU, Rowerowe Ustrzyki Dolne, Święto Chleba w Młynie, festyny i wystawy – sierpień w gminie Ustrzyki Dolne zapowiada się niezwykle ciekawie.

Ostatni wakacyjny miesiąc w gminie Ustrzyki Dolne to moc imprez kulturalnych i sportowych.

9 sierpnia zapraszamy do udziału w uroczystościach patriotycznych na Rynku, gdzie mieszkańcy gminy Ustrzyki Dolne będą obchodzić Święto Wojska Polskiego.

W dniach od 9 do 11 sierpnia w Ustrzykach Dolnych po raz pierwszy zagoszczą foodtracki. Street Food Polska Festival po raz pierwszy odwiedzi Stolicę Bieszczad, a organizatorzy zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Więcej TUTAJ.

13 sierpnia kolejne sportowe święto, tym razem ustrzycki basen Delfin zaprasza na zawody pływackie. A już 14 sierpnia również przy basenie odbędzie się turniej siatkówki plażowej dla dzieci.

15 sierpnia zapraszamy na Święto Ziół i Kwiatów do Brzegów Dolnych.

17 sierpnia znów usłyszymy koncert ustrzyckiego zespołu KSU. Tym razem koncert odbędzie się w Parku Pod Dębami. Przypominamy, że impreza jest bezpłatna.

20 sierpnia w Parku Pod Dębami odbędą się zawody przełajowe dla dzieci i młodzieży. Ta sportowa impreza od lat cieszy się ogromna popularnością, a udział w niej biorą nawet maluszki - oczywiście w asyście rodziców.

24 sierpnia zapraszamy na zakończenie wakacji do Ustjanowej Górne, a 25 sierpnia na doroczny Festyn Parafialny w parafii pw. św. Józefa Robotnika w Ustrzykach Dolnych.

Od 1 do 31 sierpnia Hotel Arłamów zaprasza na Mini Golf Word Park, a dodatkowo podobnie jak w lipcu, zaprasza na potańcówki z muzyką regionalną. W tym miesiącu odbędą się 3, 11, 18 i 25 sierpnia w Karczmie na Stoku.

Od 1 do 31 sierpnia w Filii ustrzyckiej biblioteki w Brzegach Dolnych będzie można zobaczyć wystawę Andrzej Szczerbickiego „Bieszczadzkie krzyże”.

Dodatkowo ustrzycka biblioteka zaprasza wszystkie dzieci na Wakacje w Bibliotece. Zajęcia odbywają się 6, 8, 13, 20, 22, 27 i 29 sierpnia.

Miejsce Ustrzyki Dolne