layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: Muzeum Dobranocek ogłasza konkurs „Laurka na 10-te urodziny” w Dzień Dziecka!

190607 konkurs dobranockiMuzeum Dobranocek w Rzeszowie ogłasza konkurs plastyczny organizowany w ramach projektu „10/10 - cykl dostępnych wydarzeń na 10. urodziny Muzeum Dobranocek w Rzeszowie”, realizowanego w partnerstwie z Bajkowym Prywatnym Przedszkolem w Jaśle Miejskim, Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Rzeszowie, Fundacją Podaruj Miłość w Boguchwale, Stowarzyszeniem Kulturalno-Sportowym dla Niesłyszących „Surdostal” w Stalowej Woli oraz Fundacją Kultury bez Barier w Warszawie. Na laureatów czekają nagrody rzeczowe!

Konkurs odbywać się będzie w dniach 01.06-30.09.2019 r.

Konkurs „Laurka na 10 urodziny” skierowany jest do dzieci przedszkolnych oraz uczniów klas I-VIII szkół podstawowych w całym kraju i ma na celu popularyzację zagadnień związanych z dobranockami.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać płaską pracę plastyczną wykonaną dowolną techniką na jednym arkuszu papieru A3, która przedstawia dobranockowych bohaterów w formie laurki. Każdy uczestnik może dostarczyć do Muzeum Dobranocek tylko jedną pracę.

Zabezpieczone prace należy dostarczyć osobiście lub nadesłać drogą pocztową w nieprzekraczalnym terminie 01.06-30.09.2019 na adres:

Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy ul. Mickiewicza 13, 35-064 Rzeszów
z dopiskiem: „Laurka na 10 urodziny”– konkurs plastyczny”
z wybraną jedną kategorią: przedszkole, klasa I-III, klasa IV-VIII

Poprzez takie inicjatywy chcemy, aby najmłodsi mogli rozwijać swoje plastyczne talenty poznając jednocześnie historie związane z filmami animowanymi. Tworzenie animacji to niełatwa sztuka jednak z pewnością warto się nią zainteresować. Najlepsze prace zaprezentujemy oczywiście w naszym Muzeum – Jakub Zaczkiewicz, specjalista ds. Promocji i Marketingu
Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Muzeum Dobranocek oraz na facebooku.

Projekt realizowany z programu „Kultura Dostępna”, którego celem jest wspieranie akcji ułatwiających dostęp do kultury, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Miejsce Muzeum Dobranocek w Rzeszowie

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń